Nadupaná Kometa začíná zářit. Erat: Budeme ještě lepší

14.09.2016 05:30

Zach Sill (vpravo) na kolenou v dresu Pittsburghu.

Hokejový útočník
Další posila pro Spartu. Přichází Kanaďan ostřílený NHL

Hokejový útočník Zach Sill se stal novou posilou pražské Sparty. Třicetiletý Kanaďan, který má na kontě 93 zápasů v NHL za Pittsburgh, Toronto a Washington,... více

Hokejisté Pardubic nestačili v přípravě na Davos.

Hokejová příprava
Pardubice podlehly Davosu, Hradec Králové zdolal Spartu

Hokejisté Pardubic vstoupili do Mountfield Cupu v Hradci Králové porážkou s Davosem 2:3. Rozhodl o tom v 55. minutě Tino Kessler. Domácí Mountfield i díky... více

Hokejovou Plzeň pojistil běloruský brankář Milčakov.

Zahraniční gólman
Hokejovou Plzeň pojistil běloruský brankář Milčakov

Hokejová Plzeň získala k dvaadvacetiletému brankáři Dominiku Frodlovi o deset let staršího Bělorusa Dmitrije Milčakova. Minský rodák působil v mládí ve... více

Přípravný duel mezi Pardubicemi a ruským Jekatěrinburgem byl předčasně ukončen.

Náraz na mantinel
Duel Pardubic a Jekatěrinburgu byl ukončen v první třetině

Aktualizováno 31.07. 18:02Přípravné hokejové utkání mezi Pardubicemi a Jekatěrinburgem bylo předčasně ukončeno již v 17. minutě. Ruský tým vedl 2:0, poté se ale při nárazu do mantinelu... více