Nová sezona
Startuje hokejová extraliga. Litvínov hostí souboj mistrů

11.09.2015 06:30 Původní zpráva

Autor: - adk -, ČTK

Olomouc (v bílém) zvládla druhé prodloužení v řadě a v sérii s Plzní se ujala vedení.

Play-off extraligy
Olomouc znovu zvládla prodloužení. Třetí bod slaví Brno

Aktualizováno 22.03. 21:57Hokejisté Olomouce porazili ve třetím zápase čtvrtfinále play off extraligy Plzeň 3:2 v prodloužení a v sérii hrané na čtyři vítězství vedou 2:1. Dramatickou... více

Kladenští hokejisté se radují z postupu do baráže.

První liga
O postup do extraligy zabojují Kladno a České Budějovice

Hokejisté prvoligových týmů Kladna a Českých Budějovic si zajistili účast v baráži o extraligu. O postup mezi elitu budou bojovat s Pardubicemi a Chomutovem,... více

Ilustrační foto.

Salmonela
Těžká rána pro Chomutov. Hokejisté se otrávili tataráčkem

Vedení extraligového Chomutova řeší před závěrem sezony, v němž bude bojovat o udržení v extralize v baráži, vážné problémy. Většina hráčů základního kádru má... víceDiskuse (8)

Ondřej Roman.

Hokej
Musíme přidat, říká po porážce Vítkovic Roman

Zápas Ocelářům o něco více znepříjemnili, přesto to bylo pořád málo na výhru a hokejisté Vítkovic dnes v Třinci prohráli i druhý čtvrtfinál play off extraligy.... více