29.11.2019 10:15

Dallas rozhodl v prodloužení, nad Vegas v play off vede.

Bitva o pohár
Dallas rozhodl v prodloužení, nad Vegas v play-off vede

Hokejisté Dallasu porazili ve čtvrtečním utkání NHL Vegas 3:2 v prodloužení a v semifinálové sérii play-off se ujali vedení 2:1 na zápasy. Rozhodující branku... více

Hráči Dallasu.

Stanley Cup
Faksa asistencí u jediného gólu pomohl Dallasu k úvodní výhře nad Vegas.

Hokejisté Dallasu zvítězili v úvodním utkání finále Západní konference NHL nad Vegas 1:0. U jediné branky v zápase, kterou vstřelil už ve třetí minutě John... více

Palát vyřadil bostonské medvědy, Francouz nebyl ani na lavičce.

NHL
Palát vyřadil bostonské medvědy, Francouz nebyl ani na lavičce

Hokejový útočník Ondřej Palát pomohl gólem k výhře Tampy Bay nad Bostonem 3:2 v prodloužení a postupu do do finále Východní konference NHL. Hráči Lightning... více

Ilustrační foto.

Změna programu
Další zápasy odloženy, NHL se kvůli protestům nehraje

Kvůli protestům proti rasismu a policejnímu násilí se nebudou hrát ani páteční zápasy play off NHL, ve kterých proti sobě měli nastoupit hokejisté Bostonu s... více