VIDEO: brankářova smůla, soupeř mu <span>rozřízl nohu</span>

9. 11. 2009 13:15
Gólman hokejistů Caroliny Cam Ward.
Gólman hokejistů Caroliny Cam Ward.

Gólman hokejistů Caroliny Cam Ward.Špatná zpráva pro hokejisty Caroliny. Minimálně na tři až čtyři týdny se musejí obejít bez brankářské jedničky Cama Warda. Pětadvacetiletý gólman se v průběhu utkání NHL proti Columbusu dostal do kolize s protihráčem Rickem Nashem, jenž mu bruslí nešťastně rozřízl nohu.

Ward ze zápasu odstoupil, ránu na stehně mu lékaři sešili několika stehy a ještě v neděli zůstal v nemocnici. Teprve v pondělí by se měl přesunout zpět do Raleighu.

PODÍVEJTE SE NA VIDEOZÁZNAM NEŠŤASTNÉ KOLIZE:

 

Pro Carolinu, která je momentálně nejhorším týmem soutěže, je Wardova absence další citelnou ztrátou. Před týdnem vypadl ze hry nejlepší střelec týmu posledních sezon Eric Staal, jenž by se měl vrátit v polovině listopadu.

Ward nastoupil v této sezoně do 15 utkání a v průměru inkasoval 2,97 gólu na zápas při úspěšnosti zákroků těsně pod 90 procent. Koncem září se s vedením Hurricanes dohodl na nové šestileté smlouvě, která vstoupí v platnost na začátku příštího ročníku a brankáři vynese celkem 37,8 milionu dolarů.

ČTĚTE TAKÉ: Padla poslední domácí tvrz, dobyto už je i Colorado

Foto: ČTK/AP

Další čtení

Na poklesu cen másla se podílí více příčin

Ekonomika
4. 12. 2025

Z Modernizačního fondu zamíří 11 miliard korun na elektrifikaci železnic

Domácí
4. 12. 2025

NS: Podmínka za znásilnění pro muže ze Siřemi byla porušením zákona

Domácí
4. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV