Kuzněcovová vyhrála v Moskvě, kvalifikovala se na Turnaj mistryň

22.10.2016 15:15

Smůla ve finále, Hláváčková a Strýcová titul v Římě nezískaly.

Turnaj v Římě
Smůla ve finále, Hlaváčková a Strýcová titul v Římě nezískaly

Tenistky Andrea Sestini Hlaváčková a Barbora Strýcová podlehly na turnaji v Římě ve finále čtyřhry Australance Ashleigh Bartyové a Nizozemce Demi Schuursové... více

Nadal porazil Zvereva na turnaji v Římě.

Svitolinová obhájila titul v Římě, raduje se i Nadal

Aktualizováno 20.05. 20:14Španělský tenista Rafael Nadal poosmé vyhrál antukový turnaj v Římě a v žebříčku ATP se v pondělním vydání vrátí na místo světové jedničky. Obhájce titulu... více

Českému páru se v Římě daří, probojoval se až do finále.

Postup do finále
Hláváčková a Strýcová si zahrají finále, o titul bude bojovat i Nadal

Aktualizováno 19.05. 18:33Španělský tenista Rafael Nadal postoupil podesáté v kariéře do finále antukového turnaje v Římě. V rekordním 51. vzájemném zápase porazil velkého srbského... více

Karolína Plíšková podle očekávání dostala pokutu.

Výbuch emocí
Plíšková dostala za rozbitý umpire pokutu, podpoří i charitu

Česká tenistka Karolína Plíšková dostala za výbuch vzteku po prohraném utkání druhého kola turnaje v Římě od WTA pokutu. Její manažer Michal Hrdlička uvedl, že... více