Biatlonistům se ve štafetě nedařilo, o vítězi rozhodovaly desetiny

21.01.2017 16:53

Štafetový závod biatlonistek v německém Ruhpoldingu.

Příprava na mistrovství světa
Zpackaná generálka. Biatlonistky doběhly ve štafetě 16.

O šance na úspěch je hned na prvním úseku připravila Lucie Charvátová, která musela po střelbě vestoje na tři trestná kola. více

Česká biatlonistka Markéta Davidová.

Sprint
Propadák Davidové, Charvátová potěšila. Do čela jde Norka

Biatlonistka Lucie Charvátová skončila patnáctá ve sprintu Světového poháru v Ruhpoldingu. Nedařilo se české jedničce Markétě Davidové, která dojela až na 71.... více

Davidová doběhla v závodě s hromadným startem dvanáctá

Biatlon
Moravec se vešel do TOP 10, Davidová dojela dvanáctá

Aktualizováno 12.01. 15:54Biatlonista Michal Krčmář doběhl na Světovém poháru v Oberhofu devátý v závodě s hromadným startem a jako první z českých mužů v této sezoně se prosadil do... více

Maren Hammerschmidtová.

Biatlonové štafety
Štvrtecký odstřelil šanci na medaili, ženy skončily desáté

Štafeta biatlonistů Michal Šlesingr, Michal Krčmář, Jakub Štvrtecký a Tomáš Krupčík skončila na Světovém poháru v Oberhofu osmá, i když ještě v polovině trati... více