Špatný den
Biatlonistům se ve štafetě nedařilo, o vítězi rozhodovaly desetiny

21.01.2017 16:53

Italka Dorothea Wiererová i přes dvě chyby na poslední střelbě vyhrála individuální závod v Östersundu.

Biatlon
Italský triumf. Windisch a Wiererová vyhráli individuální závod

Aktualizováno 17.03. 17:29Italka Dorothea Wiererová vyhrála na biatlonovém mistrovství světa závod s hromadným startem a získala první individuální titul. Českým reprezentantkám se v... více

Michal Krčmář.

Fantastický finiš
Několik vteřin od medaile. Biatlonisté na MS dojeli čtvrtí

Aktualizováno 16.03. 18:53Štafeta biatlonistů se blýskla na mistrovství světa čtvrtým místem. Ve švédském Östersundu sice rozjeli zkušení Michal Šlesingr a Ondřej Moravec závod na... více

Eva Puškarčíková.

Mistrovství světa
Kolaps Puškarčíkové: biatlonistky zajely strašidelný výsledek

České biatlonistky dojely ve štafetě na mistrovství světa v Östersundu po zkažené položce vleže Evy Puskarčíkové na úvodním úseku až patnácté. Puskarčíková... více

Závod dvojic ovládlo favorizované Norsko, do cíle s vlajkou své země dobíhá Johannes Bö.

MS v biatlonu
Závod dvojic ovládlo Norsko, český pár doběhl devátý

Favorizovaní Johannes Thingnes Bö a Marte Olsbuová Röiselandová vyhráli premiérový závod dvojic na biatlonovém mistrovství světa. Pro norský tým v Östersundu... více