29.01.2017 14:30

Lyžařka Kateřina Smutná.

Běžecké lyžování
Smutná dojela ve Finsku šestá, celkově má ze Ski Classics stříbro

Kateřině Smutné se nepodařilo završit seriál dálkových běhů na lyžích Ski Classics triumfem. Po 67 kilometrech ve Finsku z Ylläsu do Levi skončila s bolavým... více

Norská běžkyně na lyžích Marit Björgenová ukončila kariéru.

Loučení legendy
Lyžařka Björgenová ukončila kariéru, už nemá motivaci

Aktualizováno 06.04. 13:04Norská běžkyně na lyžích Marit Björgenová ukončila v 38 letech kariéru, během níž získala mimo jiné rekordních 15 olympijských medailí a vyhrála 114 závodů... více

Fin Klaebo projíždí jako první cílovou rovinkou závodu ve švédském Falunu.

Klaebo se stal nejmladším vítězem Světového poháru

Aktualizováno 18.03. 15:40Nor Johannes Hösflot Klaebo ovládl v 21 letech jako nejmladší běžec na lyžích v historii Světový pohár. Závěrečný stíhací závod na 15 km volnou technikou ve... více

Norka Wengová obhájila vítězství ve Světovém poháru.

Běh na lyžích
Norka Wengová obhájila vítězství ve Světovém poháru

Aktualizováno 18.03. 16:04Norská běžkyně na lyžích Heidi Wengová obhájila prvenství ve Světovém poháru. V závěrečném stíhacím závodu na 10 kilometrů volnou technikou ve Falunu sice... více