04.01.2020 15:39

Kateřina Janatová.

Tour de Ski
Janatová má životní výsledek, ve sprintu bodovala i Nováková

Aktualizováno 29.12. 15:16Běžkyně na lyžích Kateřina Janatová skončila ve sprintu Tour de Ski v Lenzerheide na 18. místě, což je ve Světovém poháru její nejlepší výsledek v životě. Díky... více

První etapu vyhrála Johaugová, Nováková dojela třiadvacátá

Tour de Ski

Běžkyně na lyžích Petra Nováková skončila v první etapě Tour de Ski třiadvacátá, Kateřina Razýmová doběhla v závodu s hromadným startem o tři místa za ní. Mezi... více

Němka Victoria Carlová při závodě v Davosu.

Běh na lyžích
Razýmová s Novákovou si v Davosu dojely pro skvělý výsledek

Českým běžkyním na lyžích se velmi vydařil závod na 10 km volnou technikou na Světovém poháru v Davosu. více

Kateřina Razýmová.

Lyžování
Razýmová sahala po medaili, v životním závodě dojela pátá

Aktualizováno 30.11. 11:35Životní závod zaběhla v úvodu Světového poháru ve finské Ruce česká lyžařka Kateřina Razýmová. Na trati 10 km klasicky dlouho bojovala o stupně vítězů a... více