14.03.2019 19:04

Německý skokan Eisenbichler se v Planici dočkal prvního triumfu.

Světový pohár
Německý skokan Eisenbichler se v Planici dočkal prvního triumfu

Aktualizováno 22.03. 17:21Předposlední individuální závod sezony Světového poháru skokanů na lyžích vyhrál na mamutím můstku v Planici Markus Eisenbichler. Sedmadvacetiletý Němec se tak... více

Česká jednička
Koudelka ve finále nepoletí, jistým vítězem je Kobajaši

Česká skokanská jednička Roman Koudelka nebude startovat na víkendovém finále Světového poháru na mamutím můstku v Planici. Pro aktuálně třináctého muže... více

Japonský skokan na lyžích Rjoju Kobajaši.

Lety ve Vikersundu vyhrál Domen Prevc, Koudelka nebodoval

Aktualizováno 17.03. 19:10Lety na lyžích ve Vikersundu vyhrál Slovinec Domen Prevc, který o jedinou desetinu bodu porazil Japonce Rjojua Kobajašiho. Lídr Světového poháru Kobajaši si... více

Český skokan Roman Koudelka.

Skokanům se daří, Koudelka bude útočit z jedenácté příčky

Všichni tři čeští skokani na lyžích postoupili do druhého kola závodu Světového poháru v Oslu. Roman Koudelka bude na Holmenkollenu ve finále útočit z... více