17.02.2019 08:16 Aktualizováno 17.02. 10:48

Ester Ledecká.

Snowboarding
Zdravotní komplikace znemožnily Ledecké start na mistrovství světa

Ester Ledecká nebude kvůli nespecifikovaným zdravotním problémům startovat na mistrovství světa ve snowboardingu. více

Eva Samková v akci.

Úřadující šampionka Samková přijde o MS a olympijskou generálku v Číně

Snowboardisté včetně úřadující šampionky ve snowboardcrossu Evy Samkové nebudou mít kvůli pandemii koronaviru mistrovství světa v Číně. O šampionát v Číně... více

Ester Ledecká skončila v kombinaci třetí.

Světový pohár
Kombinaci v La Thuile zhatil sníh, Ledecká skončí celkově třetí

Kombinace Světového poháru lyžařek v italském La Thuile byla kvůli hustému sněžení zrušena. více

Lyžování
Fantastická Ledecká! V Crans Montaně byla třetí v kombinaci

Aktualizováno 23.02. 14:52Lyžařka Ester Ledecká obsadila třetí místo v alpské kombinaci v Crans Montaně a potřetí v kariéře se ve Světovém poháru umístila na stupních vítězů. Vyhrála... více