Prima začala natáčet seriál Svatby v Benátkách

Relax
23. 5. 2014 11:45
První klapka nového seriálu Primy.
První klapka nového seriálu Primy.

Televize Prima připravuje nový rodinný seriál Svatby v Benátkách, jehož hlavní hrdinkou bude majitelka svatebního salonu v Benátkách nad Jizerou.  Na televizních obrazovkách by se měl objevit ještě letos.

Ústřední postavou nového seriálu Primy bude majitelka svatebního salonu Olga Drozdová (Petra Hřebíčková), , která sice organizuje svatby druhým, ale v osobním životě se jí příliš nedaří a na vlastní svatbu pořád čeká. Má vztah se ženatým mužem (Ondřej Veselý), který jí stále slibuje, že se konečně rozvede. Další důležité postavy seriálu mají být fotograf Romeo (Filip Blažek),  rodiče hlavní hrdinky v podání Hany Gregorové a Ladislava Potměšila, majitelka domu (Alena Vránová) či zubař David (Martin Kraus). 

"Svatby v Benátkách by divákům měly přinášet relaxaci, povzbuzení, radost a také humor, což není typické pro každý seriál. Věřím, že právě svou pozitivní energií Svatby v Benátkách diváky zaujmou," uvedl generální ředitel FTV Prima Marek Singer.

Do vysílání by měl být seriál nasazený už tento rok.

Autor: - zš -Foto: TV Prima

Další čtení

Ostravské zoo se daří odchovávat mláďata kriticky ohrožených gekonů modrých

Relax
21. 11. 2025

Modrobílá ikona Nivea slaví 100 let

Relax
19. 11. 2025

Peugeot 5008 Hybrid: Velké SUV, které spojuje výkon, úsporu a ekonomickou logiku

Relax
19. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ