Provozovatel O2TV bude používat název O2 až do roku 2022

Relax
21. 11. 2014 12:06
Provozovatel O2TV bude využívat stávající název O2 až do roku 2022 (ilustrační foto).
Provozovatel O2TV bude využívat stávající název O2 až do roku 2022 (ilustrační foto).

Mobilní operátor O2, jehož majoritní podíl koupila koncem loňského roku finanční skupina PPF, si ponechá svou značku v České republice a na Slovensku až do roku 2022.

Vedení společnosti se rozhodlo využit opce na prodloužení doby využívání názvu O2 do 27. ledna 2019, ale i na další tři roky, tedy možnost využívat název O2 až do začátku roku 2022.

"Z průzkumů máme potvrzené, že O2 je pro zákazníky známou značkou, která je synonymem pro telekomunikačního poskytovatele. Proto jsme se rozhodli prodloužit používání názvu O2 o další čtyři roky, což potvrzuje dlouhodobé cíle naší společnosti," uvedl šéf české O2 Tomáš Budník.

Finanční skupina PPF odkoupila loni 65,9 procent firmy za 2,467 miliardy euro. Zároveň tak převzala i digitální televizi O2 TV a její nový produkt O2TV GO, který umožňuje sledovat vybrané televizní kanály na mobilních zařízeních.

 

Autor: - zah -Foto: archiv

Další čtení

Hodonín - Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět kusů, na začátku července přišlo na svět hříbě. Osmnáctiletá kobyla si jej stále hlídá.

Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět

Relax
13. 7. 2025
Slavnostní představení nového druhu klatovských karafiátů, 13. července 2025, Klatovy. Zahrada klatovského klubu pěstitelů karafiátů, kde lze zakoupit různé odrůdy.

Pěstitelé ukázali nový, 60. druh klatovských karafiátů, pěstují je už 212 let

Relax
13. 7. 2025
ilustrační foto

Jihlavská zoo má opět žirafu a ještě čeká další dvě, výběh byl prázdný týden

Relax
10. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ