Snídani s Novou bude moderovat Zora Hejdová s manželem

Relax
5. 8. 2014 14:07
Miroslav Hejda požádal Zoru Kepkovou o ruku v přímém přenosu ve Snídani s Novou.
Miroslav Hejda požádal Zoru Kepkovou o ruku v přímém přenosu ve Snídani s Novou.

Pořad Snídaně s Novou bude od středy 6.srpna uvádět nově složená dvojice moderátorů. Vedle Zory Hejdové se televizním divákům na obrazovce poprvé představí její manžel Miroslav Hejda.

Moderátor Miroslav Hejda vystřídá Petra Ticháčka, který odchází po vzájemné dohodě. Ranní pořad televize Nova uváděl Petr Ticháček od ledna. 

Manželé Hejdovi budou uvádět Snídani s Novou.Nová moderátorská dvojice doplní již známé páry - Ivetu Kořínkovou s Alešem Lehkým, Pavla Svobodu s Gábinou Partyšovou a Tomáše Novotného s Tomášem Zástěrou. "Z rádia jsem zvyklý na vstávání ve 4.50, do Snídaně ale budeme nařizovat budíka na 3.30 hodin a tomu říkám výzva," říká Miroslav Hejda.

Miroslav Hejda pracoval sedm let v televizi Óčko a v roce 2007 se podílel na moderování reality show Vyvolení Noví hrdinové na Primě. V současné době má vlastní talkshow Limuzína opět na Óčku

Autor: - zah -Foto: TV Nova

Další čtení

Hodonín - Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět kusů, na začátku července přišlo na svět hříbě. Osmnáctiletá kobyla si jej stále hlídá.

Stádo zeber Chapmanových v hodonínské zoo se rozrostlo na pět

Relax
13. 7. 2025
Slavnostní představení nového druhu klatovských karafiátů, 13. července 2025, Klatovy. Zahrada klatovského klubu pěstitelů karafiátů, kde lze zakoupit různé odrůdy.

Pěstitelé ukázali nový, 60. druh klatovských karafiátů, pěstují je už 212 let

Relax
13. 7. 2025
ilustrační foto

Jihlavská zoo má opět žirafu a ještě čeká další dvě, výběh byl prázdný týden

Relax
10. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ