Šéfredaktor deníku Metro Josef Rubeš končí

Relax
23. 9. 2014 08:51
Josef Rubeš.
Josef Rubeš.

Ve funkci šéfredaktora deníku Metro z vydavatelství Mafra skončí k 30. září po vzájemné dohodě Josef Rubeš. Vedením deníku je pověřen zástupce šéfredaktora Jan David.

Rubeš pracoval ve společnosti Mafra od ledna 2004, nejprve jako editor domácího oddělení deníku Mladá fronta Dnes. Šéfredaktorem deníku Metro se stal v dubnu 2008. "Po sedmi letech byl čas na profesní změnu," uvedl Rubeš.

Jan David pracuje v Mafře již několik let. Působil jako redaktor a zástupce vedoucího pražské přílohy MF Dnes, vedoucí deníku Metropolitní Expres a posledních sedm let jako zástupce šéfredaktora deníku Metro.

Po převzetí Mafry firmou Agrofert Andreje Babiše se tak postupně vyměnili šéfredaktoři všech tří deníků vydavatelství.

Autor: - zah -Foto: Mafra

Další čtení

Jak vybrat venkovní dlažbu, která vydrží roky a dodá prostoru styl

Relax
3. 11. 2025
ilustrační foto

Šálek za 21 tisíc korun. Dubaj má nejdražší kávu na světě

Relax
1. 11. 2025

Nové vydání časopisu Instinkt č. 12/2025: Nejnovější rozhovory, příběhy a témata čekají na vás

Relax
6. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ