Hádka, pak střelba. Na univerzitě v Louisianě zemřeli dva mladíci

Zahraničí
25. 10. 2017 14:44
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Dva mladí muži zemřeli při noční střelbě v areálu univerzity v americkém státě Louisiana. Po pachateli policie pátrá. Podle úřadu místního šerifa předcházela krveprolití hádka v objektu studentských kolejí.

Výstřely se ozvaly po půlnoci (ráno SELČ) v areálu univerzity ve městečku Grambling na severu Louisiany. Když na místo dorazili policisté, našli na dvoře mezi dvěma budovami kolejí dva mrtvé třiadvacetileté mladíky, z nichž jeden byl místním studentem. Střelec po incidentu uprchl.

"Šlo o hádku, která začala v jednom z pokojů a pokračovala až na dvůr," řekl mluvčí místního šerifa Stephen Williams, podle něhož policisté vyslýchají svědky a pátrají po pachateli.

Autor: ČTK , CNNFoto: ČTK , Zavoral Libor

Další čtení

Maďarsko kvůli nízké hladině Dunaje zcela odstaví jadernou elektrárnu Paks

Zahraničí
2. 8. 2026
ilustrační obrázek

Hrozba pro evropské zemědělství: Japonský brouk se šíří severem Itálie

Zahraničí
2. 8. 2026
Vojáci španělské armády a příslušníci Guardia Civil stojí na stráži, zatímco se migranti vrací do Maroka ze španělské enklávy Ceuta

U Ceuty roste nová bariéra na moři, Španělsko čelí ohlasům na masivní přechod hranice

Zahraničí
1. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ