Ve vězení v Paraguayi natáčeli dětské porno

Zahraničí
19. 9. 2010 20:37
Dětské porno se točilo v prostorách věznice.
Dětské porno se točilo v prostorách věznice.

V hlavním městě Paraguaye Asunción v místní největší věznici Tacumbu odhalili počítač s dětským pornem. Vyšetřovatelé se domnívají, že porno bylo natáčeno přímo v areálu věznice v některé z místností uvnitř.

Informoval o tom server cnn.com.

Podle vyšetřovatelů nejméně dva muži potkali své dětské oběti na sociálních sítích. Tam si zjistili informace o nich a jejich rodinách a následným vydíráním je donutili k návštěvě věznice. Poté je nafilmovali.

"Místo, kde se tato videa natáčela, bylo skutečně ve vězení. Byli jsme schopni identifikovat uvnitř věznice jednu velmi malou místnost, kde se tyto snímky vyráběly," uvedla státní zástupkyně Teresa Sosa. Ministryně spravedlnosti už odvolala ředitele věznice Tacumbu, zaměstnanci objektu jsou vyslýcháni úřady.

 

Autor: - hep -

Další čtení

V Turecku se zřítilo letadlo s libyjským generálem, podle Tripolisu zahynul

Zahraničí
23. 12. 2025
ilustrační foto

V Litvě odsoudili tři Rusy za poškození pomníku hrdiny odboje

Zahraničí
Aktualizováno: 23. 12. 2025 15:05
ilustrační foto

Policie zadržela Gretu Thunbergovou. Za podporu Palestinců

Zahraničí
23. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV