Lékař-trouba. Zběsilou jízdu práskl na síti, jdou po něm

Zahraničí
12. 3. 2012 08:40
Ferrari 458 (ilustrační foto).
Ferrari 458 (ilustrační foto).

Sám sebe dostal do problémů a hledáčku policie japonský lékař, který natočil video, na němž chtěl předvést krásu svého vozu značky Ferrari. Protože ale jel rychlostí 124 kilometrů v hodině v oblasti s povolenou čtyřicítkou, a ještě se s videonahrávkou pochlubil na internetovém serveru YouTube, hrozí mu soud a v případě odsouzení až šest měsíců vězení plus pokuta v přepočtu kolem 20 tisíc korun.

Jak napsal zpravodajský server BBC News, na řidiče a jeho bezstarostnou jízdu policii upozornili sami rozčílení uživatelé serveru YouTube. Řidič identifikovaný jako padesátiletý lékař z města Okawa v prefektuře Fukuoka prý přitom chtěl jen to, aby lidé "pochopili krásu vozu Ferrari".

Záznam pořídil kamerou umístěnou za svými zády a natočil s ní, jak vyjíždí z podzemní garáže a pak se vozí po dálnicích a přímořských silnicích ve Fukuoce v jižním Japonsku.

 

Autor: ČTK Foto: Profimedia , Juan DeLeon

Další čtení

ilustrační obrázek

Za brutální zotročování jezídek padl v Německu doživotní trest, exmanželka dostala 9,5 roku

Zahraničí
13. 7. 2026
Eelektrárna Bugey u řeky Rhôny

Jaderná krize pod vlivem veder: Francie musela omezit provoz 11 reaktorů

Zahraničí
13. 7. 2026
ilustrační obrázek

Americký humanitární pracovník s ebolou skončil v péči frankfurtských lékařů

Zahraničí
13. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ