V Indii najelo auto do skupiny školáků, řidič z místa nehody ujel

Zahraničí
24. 2. 2018 15:20
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Při dopravní nehodě ve východoindickém státě Bihár zemřelo devět školáků, dalších více než deset dětí bylo zraněno, uvedla místní policie. Řidič terénního auta najel podle svědků do skupiny studentů ve chvíli, kdy se chystali přejít silnici. Potom z místa nehody uprchl.

Neštěstí se stalo poblíž střední školy u města Muzaffarpur. Studenty ve věku deset až čtrnáct let, kteří byli na cestě domů po skončení vyučování, smetl automobil. Ten pak narazil do zdi školní budovy. Podle svědků, které citoval na svém webu deník Hindustan Times, řidič auta ve velké rychlosti ujížděl od jiné nehody a dostal se mimo vozovku, kde děti čekaly.

Z více než desítky těžce zraněných studentů je šest v kritickém stavu, uvedla policie.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP , Mahesh Kumar A.

Další čtení

ilustrační obrázek

Peklo v českém vlaku v Německu: Cestující bojovali v zamčených vagonech s rekordními vedry

Zahraničí
28. 6. 2026
ilustrační obrázek

Vedra ve Francii decimují seniory, počet úmrtí doma stoupl o 40 procent

Zahraničí
28. 6. 2026
ilustrační obrázek

Ambiciózní cíle Bundeswehru v ohrožení. Bude muset Německo oživit povinné odvody?

Zahraničí
27. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ