Modelka se objevila v reklamě s ochlupením na nohou. Sklidila urážky

Zahraničí
9. 10. 2017 15:05
Švédská modelka Arvida Bystromová.
Švédská modelka Arvida Bystromová.

Švédská modelka Arvida Bystromová se postarala o pořádný rozruch. Nafotila několik snímků ve spolupráci se značkou Adidas. Modelka je však známá tím, že se přestala holit a její tělo pokrývá ochlupení. Fotografie jí však vynesly samé výhrůžky. Informaci uvedl web The Sun.co.uk.

Šestadvacetiletá modelka se rozhodla jít proti proudu a vystoupit z řad udržovaných krásek. Na rovinu přiznává nedostatky, za které se nestydí. A k tomu patří i rozhodnutí neholit se. Přesto si ji značka Adidas vybrala pro kampaň.

Kampaň pro Adidas.

Modelka po focení zveřejnila některé snímky na Instagram a nestačila se divit, jaký ohlas snímky vyvolaly. "Mám zahlcený mailbox zprávami, ve kterých mi lidé vyhrožují a sprostě nadávají," uvedla Bystromová. Ani samotné snímky nezůstaly ušetřeny negativních reakcí. Pod nimi se šíří nesouhlasné komentáře, které mladou ženu odsuzují. "Ty nebudeš mít nikdy kluka," napsal například jeden z uživatelů.

Modelka se odmítá holit.

Bystromová má za sebou fotografování pro mnoho zvučných značek módního průmyslu, zkušeností má tedy hodně. Je ale zřejmé, že si ji Adidas vybral zejména proto, aby vzbudil kontroverze a trochu pozdvižení. Což je koneckonců také reklama - a pravděpodobně ta nejlepší.

Autor: - mel -Foto: , Instagram/arvidabystrom

Další čtení

Senát USA schválil Trumpův zákon o výdajích, rozhodl hlas viceprezidenta

Zahraničí
1. 7. 2025
ilustrační foto

Roky ji zneužíval kněz. Odškodnění jí soud přesto zamítl

Zahraničí
1. 7. 2025
ilustrační fotografie

Na japonské hoře Fudži začala horolezecká sezona, za výstup se platí 4000 jenů

Zahraničí
1. 7. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ