Peklo v ordinaci. Při přestřelce v Německu zemřeli dva lékaři

Zahraničí
15. 12. 2016 15:38
Při střelbě v ordinaci přišli o život dva lékaři (ilustrační foto).
Při střelbě v ordinaci přišli o život dva lékaři (ilustrační foto).

Dva lékaři přišli o život při střelbě v ordinaci ve městě Marburg na západě Německa. Kdo a proč střílel, zatím není jasné.

"Podle dosavadních poznatků není do události zapletena žádná další osoba," sdělil mluvčí. Bez dalších podrobností k případu ještě dodal, že těla obou mrtvých středního věku jsou zasažená několika střelnými ranami.

Místo činu, ordinace, se nachází v komerční a lékařské budově nedaleko městského hlavního nádraží. Policie nádraží a přilehlé nádvoří kvůli zločinu uzavřela a vyhlásila "stav ohrožení".

Autor: ČTK , DPAFoto: ČTK , Švancara Petr

Další čtení

ilustrační foto

Dvě děti nalezené mrtvé v autě jsou zřejmě dalšími oběťmi extrémního horka ve Francii

Zahraničí
22. 6. 2026
ilustrační obrázek

„Musíme dostat děti do škol,“ říká ministr. Slovensko plánuje přísnější postihy pro rodiče záškoláků

Zahraničí
22. 6. 2026
ilustrační obrázek

Starmerův odkaz: Od slibů o prosperitě k rekordu ve zvyšování daní a odchodu zadními vrátky

Zahraničí
22. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ