Slováky v rakouském baru popálil hořící rum

Zahraničí
10. 1. 2019 12:17
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Čtyři slovenští turisté utrpěli v hotelovém baru v rakouském Saalfeldenu popáleniny obličeje, které jim způsobila hořící lahev rumu. Lahev se vzňala, když barman připravoval flambovaný koktejl, vyplývá z informací rakouské policie.

Incident se stal ve středu krátce před půlnocí. Z dosud neobjasněné příčiny lahev vysokoprocentního rumu začala hořet silným plamenem. Slovenští hosté stáli v bezprostřední blízkosti. Tři zranění byli převezeni do nemocnice v Zell am See, jeden byl ošetřen na místě.

Autor: ČTK Foto: , Pixabay.com/Jagga

Další čtení

ilustrační obrázek

Italská policie: Kvůli sankcím jsme obstavili ruský majetek za 48 miliard korun

Zahraničí
23. 6. 2026
ilustrační obrázek

Obří nález drogy v srdci kartelu. Mexiko hlásí rekordní zabavení tekutého metamfetaminu

Zahraničí
23. 6. 2026
ilustrační obrázek

Cena za vrchol: Everest vydá tělo, které tři desetiletí lemovalo cestu k vrcholu

Zahraničí
23. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ