Slováky v rakouském baru popálil hořící rum

Zahraničí
10. 1. 2019 12:17
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Čtyři slovenští turisté utrpěli v hotelovém baru v rakouském Saalfeldenu popáleniny obličeje, které jim způsobila hořící lahev rumu. Lahev se vzňala, když barman připravoval flambovaný koktejl, vyplývá z informací rakouské policie.

Incident se stal ve středu krátce před půlnocí. Z dosud neobjasněné příčiny lahev vysokoprocentního rumu začala hořet silným plamenem. Slovenští hosté stáli v bezprostřední blízkosti. Tři zranění byli převezeni do nemocnice v Zell am See, jeden byl ošetřen na místě.

Autor: ČTK Foto: , Pixabay.com/Jagga

Další čtení

ilustrační obrázek

První případ eboly ve Francii: Lékař je v izolaci, úřady pátrají po kontaktech

Zahraničí
24. 6. 2026

Ukrajina útočí na Krym: Po útoku na elektrárny čelí Sevastopol kritické situaci

Zahraničí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Mocenský poker v Praze: Německý tisk analyzuje střet mezi prezidentem a vládou

Zahraničí
24. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ