Slováky v rakouském baru popálil hořící rum

Zahraničí
10. 1. 2019 12:17
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Čtyři slovenští turisté utrpěli v hotelovém baru v rakouském Saalfeldenu popáleniny obličeje, které jim způsobila hořící lahev rumu. Lahev se vzňala, když barman připravoval flambovaný koktejl, vyplývá z informací rakouské policie.

Incident se stal ve středu krátce před půlnocí. Z dosud neobjasněné příčiny lahev vysokoprocentního rumu začala hořet silným plamenem. Slovenští hosté stáli v bezprostřední blízkosti. Tři zranění byli převezeni do nemocnice v Zell am See, jeden byl ošetřen na místě.

Autor: ČTK Foto: , Pixabay.com/Jagga

Další čtení

ilustrační obrázek

Peklo v českém vlaku v Německu: Cestující bojovali v zamčených vagonech s rekordními vedry

Zahraničí
28. 6. 2026
ilustrační obrázek

Vedra ve Francii decimují seniory, počet úmrtí doma stoupl o 40 procent

Zahraničí
28. 6. 2026
ilustrační obrázek

Ambiciózní cíle Bundeswehru v ohrožení. Bude muset Německo oživit povinné odvody?

Zahraničí
27. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ