Stávka na bruselském letišti. Zrušeno bylo přes sto letů

Zahraničí
26. 10. 2018 14:00
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Kvůli stávce pracovníků zodpovědných za odbavování zavazadel na bruselském letišti bylo zrušeno více než 130 letů. U přepážek se v pátek tvořily dlouhé fronty a zhruba tři stovky cestujících strávily na letišti noc. 

Spontánní stávka začala ve čtvrtek večer a měla by trvat do sobotního rána. Stávka má dopad pouze na lety odbavované společností Aviapartner. Má dopad také na letecké spojení s Prahou.

Podle internetových stránek belgického letiště byly zrušeny lety z Prahy do Bruselu, které měly odstartovat dnes v 17.40 a v sobotu v 6.55, a čtvrteční lety v 9.10 a v 19.50 z Bruselu do Prahy.

Autor: ČTK , DPAFoto: , ČTK/ZUMA/Nicolas Maeterlinck

Další čtení

Zemřel norský král Harald V., oznámil královský palác, bylo mu 89 let

Zahraničí
28. 8. 2026
Snímek pořízený dronem dne 27. srpna 2026 zachycuje pohled na oblast postiženou povodněmi v Nuwakotu v Nepálu

Hrozba další katastrofy: Vzniklé ledovcové jezero v Himálaji přetéká, vyhnalo záchranáře i obyvatele

Zahraničí
28. 8. 2026
ilustrační obrázek

Zázrak po 63 letech: Alpský ledovec vrátil horolezci batoh, který obětoval pro záchranu života

Zahraničí
28. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ