Střílel do okna němého souseda. Prý byl moc hlučný

Zahraničí
21. 8. 2018 05:45
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Ve francouzském městečku Saint- Étienne policie vyšetřovala neobvyklou stížnost. Hluchý muž zavolal policii, když na fasádě svého domu objevil díry po kulkách. Vyšetřovatelé zjistili, že střílel jeho soused, který postiženého muže považoval za příliš hlučného. O události informoval francouzský deník Le Progrés.

Pro handicapovaného muže bylo velkým překvapením, když se ráno probudil a na oknech našel díry od kulek. Další byly na fasádě domu. Muž po děsivém nálezu zavolal místní policii a ta neprodleně zahájila pátrání, které vedlo k obyvateli sousedního domu.

Ten přiznal, že do oken postiženého střílel vzduchovkou. Také vyšetřovatelům vysvětlil, že už nemohl vydržet křik, který vydával hluchý muž během noci. A proto párkrát vystřelil do fasády a oken jeho domu. Nebyl však jediný, komu vadil noční křik hluchého souseda. I ostatní lidé bydlící v sousedství potvrdili, že se z jeho bytu často ozývá řev.

Pětačtyřicetiletý pachatel byl odvezen do vazby, kde byl po 15 hodinách propuštěn, jelikož postižený muž proti němu nevnesl žádná obvinění.

Autor: -nat- Foto: ČTK , MARTIN RUETSCHI

Další čtení

ilustrační fotografie

AP: Jak vúdú překonalo útlak a stalo se hnací silou demokracie Beninu

Zahraničí
7. 6. 2026
ilustrační obrázek

Francouzská obec uctí památku zavražděné školačky, úřady čelí kritice za nečinnost

Zahraničí
7. 6. 2026
ilustrační obrázek

Konec hamburského vlka: šelma, která pokousala ženu, zmizela beze stopy

Zahraničí
7. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ