Zátah na mafii: v síti uvízlo 180 podezřelých

Zahraničí
20. 3. 2007 09:33
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Ilustrační fotoV Itálii bylo v úterý ráno zatčeno 180 osob, které jsou podezřelé z příslušnosti k neapolské mafii. Rozsáhlé operace se časně ráno zúčastnilo kolem tisícovky policistů. Podle agentury AFP byl zatykač vydán na 200 podezřelých.

"Většina ze zadržených je obviněna z distribuce drog, ale někteří jsou obviněni rovněž z obchodu s drogami. V několika případech jsme zatkli celé rodiny," sdělila tisková služba italského četnictva.

Zadržení patří ke dvěma historickým klanům camorry Giulianových a Mazzarellových, které v centru Neapole provozují obchod s narkotiky.

Foto: archiv

Autor: ČTK

Další čtení

Zástupce policejního náčelníka v Seattlu Tyrone Davis spolu se starostkou Seattlu Katie Wilsonovou hovoří na tiskové konferenci po střelbě na gastronomickém festivalu

Krvavý incident v Seattlu: Při střelbě na festivalu zemřeli tři lidé, mezi zraněnými je i dítě

Zahraničí
27. 7. 2026
ilustrační obrázek

Z deseti tisíc obyvatel zbyla stovka. V kazašských stepích mizí celé vesnice

Zahraničí
27. 7. 2026

Policie v Berlíně našla a zastřelila podezřelého z útoku na manifestaci LGBT+

Zahraničí
26. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ