Gepard napadl ženu. Manžel to v poklidu fotografoval

Zahraničí
7. 5. 2012 10:28
Horké chvilky se zvířátky.
Horké chvilky se zvířátky.

Jak asi miluje svou manželku? Při návštěvě parku s divokými zvířaty v Jižní Africe se turistce Violetě D´Mellové obzvláště zalíbili gepardi. Jinak obvykle poměrně klidným zvířatům, zvyklým na lidské návštěvníky, se však snaha Skotky pohladit je znelíbila a probudili se v nich dravci.

Původně to měla být krásná, exotická dovolená. Paní Violeta D´Mellová dostala od svého chotě k šedesátým narozeninám cestu na jih černého kontinentu. Pár z Aberdenu tam navštívil i park s divokými zvířaty, když se náhle stalo cosi strašného, píše anglický list Daily Mail.

Když se turistka přiblížila k jednomu gepardovi, zvíře se najednou stalo agresivním. Kratičce předtím udělal pan D´Mello fotografii své ženy. Ukazuje Violetu, jak jemně hladí zvíře po hlavě. Gepard se ale z ničeho nic vrhl na ženu a začal ji drápat.

Okamžiky těsně předtím, než se zvíře namíchlo.

Další Gepard kousl návštěvnici do týla, až začala krvácet. Kuriózní bylo, že její manžel jí nepřispěchal na pomoc a útok gepardů dále fotografoval. Napadená se zatím snažila gepardům bránit a odehnat je. Muž poté tvrdil, že snímky pořizoval dále, protože si rychle neuvědomil, že zvířata na jeho drahou polovičku zaútočila.

Violetu D´Mellovou převezli do nemocnice. Podle svého muže měla velké štěstí. Tlapa geparda s drápy se dostala nebezpečně blízko k ženině oku. Stačilo málo a žena by oslepla.

Horké chvilky se zvířátky.

Autor: - pp -Foto: Profimedia

Další čtení

ilustrační foto

Dědu s babičkou, psem a bílou vlajkou zabil ruský dron

Zahraničí
4. 11. 2025
ilustrační foto

Estonsko zakázalo vězňům kouřit. Porušilo tím lidská práva, řekl soud

Zahraničí
4. 11. 2025
Andrej Babiš to od Němců schytal

Němci strhali novou Babišovu vládu: Populistická, proruská a protievropská

Zahraničí
4. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ