Mexičan kopal tunel pod domem expřítelkyně, uvázl v něm

Zahraničí
29. 4. 2019 07:13
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Neslavně dopadl muž ze severního Mexika, který kopal tunel, aby mohl špehovat svou bývalou přítelkyni, k níž se nesměl z rozhodnutí soudu přibližovat kvůli domácímu násilí. Padesátník zůstal v jámě uvězněný a museli ho z ní vyprostit. Nyní je ve vězení. O případu z města Puerto Peñasco v Kalifornském zálivu informovala agentura AP.

Muž podle místních úřadů strávil kopáním tunelu pod domem někdejší partnerky celé dny. Žena policii sdělila, že slyšela škrábavé zvuky, ale domnívala se, že je mají na svědomí kočky. Když hluk zesílil, začala pátrat po příčině a zjistila, že v tunelu uvázl její bývalý přítel.

Dodala, že vztah s ním ukončila po 14 letech, protože byl příliš žárlivý. Muž byl podle policie po vytažení přiotrávený a velmi dehydrovaný.

Autor: ČTK , APFoto: , ČTK/Šulc Jan

Další čtení

Účastní demonstrace na podporu vlády a proti útokům USA a Izraele v Teheránu

Berlín, Paříž a Londýn proti Teheránu: Útoky musí skončit

Zahraničí
28. 2. 2026
ilustrační obrázek

Rusko žádá konec útoků na Írán a svolání RB OSN

Zahraničí
28. 2. 2026
Ajatolláh Alí Chameneí

Žije íránský ajatolláh? Údery prý mířily i na něj a prezidenta. Výsledek není znám

Zahraničí
Aktualizováno: 28. 2. 2026 14:48

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ