Policie rozbila auto, aby zachránila... panenku

Zahraničí
7. 8. 2011 15:37
Za oknem auta nebylo trpící zapomenuté dítě, ale jen hračka (ilustrační foto).
Za oknem auta nebylo trpící zapomenuté dítě, ale jen hračka (ilustrační foto).

Majitel "fish and chips" bistra Anastasi Cristofis se nestačil divit, když k němu přišli policisté s dětskou panenkou oznámit mu, že mu poničili auto. A ještě mu vynadali.

Kolemjdoucí totiž myslel, že za okny jeho zaparkovaného vozu je zamčené mimino, a k témuž závěru dospěli i přivolaní strážníci. Nemeškali a do vozu se dostali násilím, způsobili na něm dvousetlibrovou škodu (přes pět a půl tisíce korun).

"Nemohl jsem tomu věřit. Policista mi ještě řekl, ať už ji tam nikdy nenechávám," citovala agentura IST sedmatřicetiletého otce. Panenku ve voze nechala jeho pětiletá dcera Chanel.

"Telefonát byl v dobré víře," hájí až příliš pozorného kolemjdoucího seržant Robert Holmes. "Řidiči by měli přemýšlet, co nechají ve svých autech."

Další čtení

ilustrační foto

V Polsku ubodala dvanáctiletá dívka o rok mladší spolužačku

Zahraničí
16. 12. 2025
ilustrační foto

Brit, který ztratil nervy a najel do davu, jde na 21 let do vězení. U soudu plakal

Zahraničí
Aktualizováno: 16. 12. 2025 16:12
ilustrační foto

Útočníci v Sydney se inspirovali Islámským státem. A udělali si vojenský výcvik

Zahraničí
16. 12. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV