Student pobodal spolužáky a pokusil se o zapálení třídy

Zahraničí
18. 4. 2018 09:40
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Sedmnáctiletý student ve škole ve Sterlitamaku v Baškortské autonomní republice na jihu Ruska napadl nožem své spolužáky a učitele, zranění utrpěli čtyři lidé včetně útočníka. Informovala o tom agentura TASS s tím, že mladík se pak pokusil třídu zapálit.

Incident se odehrál v počítačové místnosti, kde útočník nožem zranil studentku a učitele. Další dívka utrpěla zranění, když ze strachu vyskočila z okna ve druhém podlaží. V místnosti poté vylil hořlavou látku, kterou zapálil. Na konci svého řádění se mladík sám nožem zranil.

Vyšetřovatelé událost potvrdili, žádné podrobnosti ale nesdělili. Tiskový úřad baškortského ministerstva zdravotnictví dříve sdělil, že v nemocnici skončili ve vážném stavu čtyři lidé.

Autor: ČTK Foto: , pixabay.com/Regenwolke0

Další čtení

Záložník Partey nesmí do Kanady a přijde o první zápas Ghany na MS

Zahraničí
13. 6. 2026
Abbás Arakčí

Dohoda s USA počítá s ukončením americké blokády Íránu, řekl Arakčí

Zahraničí
12. 6. 2026

Ve věku 88 let zemřel slavný britský malíř a ikona pop-artu David Hockney

Zahraničí
12. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ