VIDEO: Řidič natočil nehodu, kterou nepřežil

Zahraničí
4. 5. 2014 09:29
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Na internetu se objevují různá videa od řidičů z celého světa. Někdo se chlubí rychlostí, jinému se podaří natočit nějaká kuriozita na silnici. Avšak to, co natočil jeden ruský řidič,  nahání husí kůži - šofér zaznamenal čelní střet svého auta s kamionem a tím i vlastní smrt.

Vše se odehrálo 30.dubna odpoledne na 287. km na silnici mezi Jekatěrinburgem a Ťumenem. Záběry nehody natočila kamera, kterou měl řidič sraženého osobního vozu na palubní desce. V první části videa jede řidič po silnici v docela poklidném provozu. Najednou se však z protisměru vyřítí kamion v plné rychlosti a najede přímo do něj. Následuje čelní střet, auto se několikrát otočí a záběry končí.

Řidič později na následky zranění v nemocnici zemřel; žena, jež cestovala s ním, je v kritickém stavu. Vůz byl zcela zničen, pouze kamera zůstala neporušena a pomohla policii objasnit průběh tragického střetu.

Řidič kamionu později dopravní policii řekl, že vjel do protisměru, aby se vyhnul kolizi s bílým SUV, které údajně prudce zpomalilo.

Další čtení

ilustrační foto

Chlapec v Kyjevě zaútočil nožem na učitelku a spolužáka. Asi ho najali Rusové

Zahraničí
12. 1. 2026
ilustrační foto

Do Minnesoty, kde zastřelil agent ženu, zamíří posily. Ve městě panují protesty

Zahraničí
12. 1. 2026
ilustrační foto

Britové pro Ukrajinu vyvinou nové balistické rakety. Ponesou až 200 kilo výbušniny

Zahraničí
12. 1. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ