Obsah nejnovějšího čísla časopisu Týden

ROZHOVORObsah nejnovějšího čísla časopisu Týden.

"Opozice musí svrhnout vládu, protože kabinet Andreje Babiše zabíjí lidi, okrádá stát, ochuzuje nás a nesmí vládnout o den déle, než má," řekl ve výbušném rozhovoru s Jaromírem Soukupem bývalý poslanec TOP 09 Miroslav Kalousek. "Mezi opozičními lídry je ale mnoho těch, kteří více myslí na svůj volební úspěch než na okamžitá opatření ve prospěch České republiky," dodal na TV Barrandov.

ZDRAVÍ

"Slýchám, že na JIP jsou kvůli covidu stále častěji mladí lidé. Průměrný věk zemřelých je ale 67 let a osob přijímaných na JIP 62 let, takže pravda to úplně není," řekl v rozhovoru s Jaromírem Soukupem na TV Barrandov MILOSLAV LUDVÍK, ředitel Fakultní nemocnice v Motole.

FINANCE

O konkrétní podporu českých firem, které tvoří finální produkty s vyšší přidanou hodnotou, žádá vládu a všechny politické strany Rada expertů České manažerské asociace (ČMA). Národní ekonomická politika by se měla neprodleně soustředit na inovace, podnikání mladých lidí, vědu a vzdělávání. Vláda ale za současné pandemické situace přijímá opatření jdoucí v řadě aspektů proti tomuto západnímu trendu i národnímu zájmu.

LEGENDA

Ve středu 12. dubna 1961 natáčel v ostravském rozhlase Orchestr Gustava Broma. "Tu se rozletěly dveře a nějaký papaláš nařídil okamžitě zhudebnit píseň o kosmonautovi, který právě letí vesmírem," vybavuje si komponista Jaromír Hnilička. Narychlo spíchnutý text zněl hrozně: "Práci čest, majore Gargarine..."

A mnoho dalšího zajímavého a poučného čtení v novém vydání časopisu TÝDEN.

 
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 4/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.