Češi jsou ve Finsku, v sobotu nastoupí proti mistrům světa

08.11.2019 19:16

Mladá Boleslav vyhrála v Litvínově, Plzeň překvapivě nestačila na Olomouc

Hokejová extraliga

Aktualizováno 22.11. 21:13Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli ve 20. kole extraligy na ledě Litvínova 5:2 a porazili tak Severočechy popáté za sebou. Z toho počtvrté v řadě uspěli na... více

Soutěž pro fanoušky.

Soutěž
Fanoušci sesbírali stovky mobilů a pomohli malým hokejistům

Hokejový klub ČEZ Motor České Budějovice zvítězil v těchto dnech v soutěži fanoušků ve sběru mobilních telefonů, do které se zapojil. V derby, které uspořádala... více

Otec po roce v Afgánistánu překvapil malého fanouška Rangers

Dojemné video

Původní zpráva Během zápasu NHL viděli fanoušci v Madison Square Garden, kde domácí Rangers hostili hokejisty Washingtonu, dojemnou scénu. Malý fanoušek domácích Luke totiž... více

Jihlava doma padla s Porubou, Litoměřice s Přerovem

První liga
Poruba vyhrála v Jihlavě, Přerov v Litoměřicích

Hokejisté Přerova vyhráli v dohrávce 24. kola první ligy v Litoměřicích 4:2 a posunuli na druhé místo o 14 bodů za vedoucí Motor České Budějovice. Na třetí... více