Azylová politika
Babiš: Přerozdělování migrantů i kvóty zásadně odmítáme

27.11.2019 14:24 Aktualizováno 27.11. 15:30

Česko bude podle premiéra Andreje Babiše (ANO) a ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) dál odmítat jakékoli přerozdělování migrantů, nebude souhlasit s žádným návrhem, který bude povinné kvóty zavádět. "Svůj postoj budeme koordinovat s partnery v rámci visegrádské čtyřky," sdělil Hamáček k novému německému návrhu na změnu azylové politiky EU.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • daniel Pink (8 hlasů) 27.11.2019 18:15

  ja jsem klidny Babis ma stale přes 30% i přes novinařskou a...

 • tyden tyden (7 hlasů) 27.11.2019 14:35

  jojo, to tvrdi doma. v cizine dela ale pravy opak a tak jeho kruta...

 • Simon Trefný (7 hlasů) 27.11.2019 18:13

  Musím Babiše pochválit. Prostě žádné migrující slimáky. Žádné. Ale...

 • Jan Vacek (6 hlasů) 27.11.2019 18:24

  Ano, neschopnost na úrovni EU nemůže eskalovat ke škodám členských...

 • daniel Pink (6 hlasů) 27.11.2019 16:42

  pokud by tu vladla koalice TOPSTANKDU tak v migraci doženeme Nemecko...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Přes tisíc migrantů provedlo invazi do Řecka a Itálie během jediného dne

Jak Itálie, tak Řecko v posledních dnech zažívají nový příliv migrantů, kdy Řecko samotné za 24 hodin přijalo přes 700 migrantů.

Italské úřady současné pokrokové vlády povolily několika přívozním plavidlům neziskovek, aby v neděli a pondělí zakotvily, kdy francouzská neziskovka SOS Mediterranée v neděli v přístavu Messina vysadila 215 migrantů, které nasbírala u pobřeží Libye, hlásí Il Giornale.

O den později udělila nepopulární levicová koaliční italská vláda Demokratické strany a Hnutí pěti hvězd přístup dvěma dalším přívozním neziskovkám Otevřená náruč, která vyložilo v Taranku 73 migrantů a Aita Mari, která vyložila 78 migrantů v Pozallu.

Italský ministerský předseda Giuseppe Conte blahořečil skutečnosti, že jak Německo, tak Francie souhlasily, že pomohou migranty přicházející do Itálie přerozdělit v rámci dodržování dočasného systému odsouhlaseného letos na Maltě, na který někteří pohlíží jako na nedostatečně přísný.

Zatímco Itálie zažívá nárůst nově příchozích od okamžiku, kdy nová vláda převážně vycouvala z politiky zavřených přístavů bývalého populistického ministra vnitra Mattea Salviniho, tak počty v Řecku vysazených migrantů v posledních několika týdnech zažívají ještě podstatnější nárůst.

Přes víkend se během 24 hodin v řeckém Egejském moři vysadilo 643 migrantů z člunů, přičemž řecká pohraniční stráž posbírala dalších 60 migrantů, takže to bylo 703 migrantů za den celkem. Tato nová čísla přichází jen týden poté, co Řecko zažilo příchod 1 350 migrantů za minulý víkend.

Několik ostrovů v Egejském moři, zvláště Lesbos a Samos, mají přecpané migrační tábory, kdy odhadem 37 000 migrantů žije v podmínkách táborů určených jen pro několik tisíc.

Řecká konzervativní vláda na to přeplnění reagovala posláním části migrantů i přes protesty domorodých Řeků na řeckou pevninu. Úřady rovněž prohlásily, že na Egejských ostrovech se vybudují větší ovšem zádržné tábory, aby se tam ubytoval větší počet migrantů.

Řecký ministerský předseda Kyriakos Mitsotakis minulý týden oznámil, že vláda nasadí tisíc dalších pohraničníků a vylepší mořské hlídky, aby pro ilegální migraci „zavřela dveře“.

Alexander Koerner/Getty

CHRIS TOMLINSON

https://www.reformy.cz/pres-tisic-migrantu-provedlo-invazi-do-recka-a-italie-behem-jedineho-dne/

0 hlasů

Kalergiho plán: legální genocida evropských národů pomocí míšení ras

Panevropa

Málo lidí ví, že jedním z hlavních protagonistů evropského procesu je člověk, který plánoval a programoval genocidu evropských národů. Jedná se o obskurní osobnost, o jejíž existenci veřejnost ani neví, ale kterou „mocní“ považují za otce zakladatele Evropské unie. Je to Richard Nicolaus hrabě von Coudenhove-Kalergi, rakouský politik s japonskými předky a českoslovensým občanstvím (1894-1972) (Viz heslo české wikipedie zde.). Ze zákulisí, mimo světla projektorů, se mu podařilo zatáhnout do svých sítí nejvýznamnější hlavy států. Ti pak podpořili a provedli jeho projekt evropského sjednocení. (1). (Pozn. Orgonet: Dle pozn. 1 byli mezi prvními podporovateli čeští politici Masaryk a Beneš.)

V roce 1922 založil Kalergi ve Vídni hnutí „Panevropan“, které předjímalo nastolení Nového světového řádu založeného na Federaci národů řízené Spojenými státy. Sjednocení Evropy mělo být prvním krokem k jediné světové vládě. S nástupem fašismu v Evropě musel být plán na čas zastaven a Panevropská unie byla nucena se rozpustit. Ale po druhé světové válce se Kalergimu podařilo díky frenetické a neúnavné aktivitě a díky podpoře Winstona Churchilla, zednářské lóže B’nai B’rith a významných deníků jako New York Times prosadit projekt do vlády USA.

Podstata Kalergiho plánu

Ve své knize „Praktický idealismus“ Kalergi prohlašuje, že obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy Starého kontinentu, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné „křížit“ evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci.

„Člověk budoucnosti bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena budoucí euroasijsko-negroidní rasou, velmi podobnou starým Egypťanům." (2)

Gerd Honsik: Podstata Kalergiho plánu (3)
Kalergi prohlásil, že je třeba zrušit právo na sebeurčení národů, a postupně eliminovat národy za použití etnických separatistických hnutí nebo jinorodé masové imigrace.
Aby elity mohly ovládnout Evropu, předpokládal přetvoření homogenních národů v křížený lid. Těmto křížencům připisoval charakteristické vlastnosti jako je například krutost, nevěrnost. Tento nový křížený lid měl být vytvořen, aby mu mohla být elita nadřazena.
Nejprve měla být odstraněna demokracie, čili moc lidu, a poté lid sám pomocí křížení. Bílí měli být nahrazeni kříženou rasou, snadno ovladatelnou.
Tím, že by se zrušil princip rovnosti všech před zákonem a zabránilo by se kritice menšin, které by byly chráněny výjimečnými zákony, by se podařilo ovládnout masy. Politikové oné doby Kalergimu naslouchali, západní mocnosti se soustředily na jeho plán, noviny a tajné americké služby financovaly projekty. Vůdci evropské politiky vědí, že právě Kalergi je strůjcem naší Evropy řízené Bruselem a Maastrichtem. Kalergi, neznámý veřejnému mínění, je pokládán za otce Maastrichtu a multikulturalismu.
Revoluční v jeho Plánu je to, že nekáže genocidu jako nástroj získání moci, ale že předpokládá vytvoření „podlidí“, kteří vzhledem ke svým negativním vlastnostem jako neschopnost a nestabilita budou tolerovat a přijímat „vznešenou rasu“, elitu.

Od Kalergiho k dnešku

I když o Kalergim nemluví žádná školní učebnice, jeho ideje inspirovaly dnešní Evropskou unii. Jeho přesvědčení, že evropské národy se musí smísit s černochy a asiaty, aby byla zničena jejich identita a vznikla smíšená rasa, je základem veškeré evropské politiky tváří v tvář integraci a obraně menšin.

Při tom všem nejde o humanitární důvody. Tyto direktivy jsou vydávány s nelítostnou rozhodností za účelem realizace největší genocidy v historii.

Na počest Kalergiho byla ustanovena Evropská cena Coudenhova-Kalergiho. Každé dva roky jsou jí odměňování evropeisté, kteří se obzvláště vyznamenali v naplňování jeho zločinného Plánu. Mezi nimi jsou osobnosti kalibru Angely Merkelové, která dostala tuto cenu jako první v roce 2010, a Herman van Rompuy, který ji dostal v roce 2012 na speciálním kongresu ve Vídni, který se konal na oslavu 90 let panevropského hnutí. Na fotografii za ním je vidět symbol panevropské unie: červený kříž přes zlaté slunce, symbol řádu rozekruciánů.

http://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html

CZEXIT

0 hlasů

To je vůůůůůl, on to sem nacpal i sem. :-D Náš František, exot!

1 hlas

To, že tyhle články vás placené rozvraceče státu tak serou je známka toho, že to ti lidé dělají dobře :-)))
Že píšou o věcech, které by cenzoři a jiní "demokraté" nejlépe nikdy nezveřejnili a dělají vše pro to, aby tyto informace zdiskreditovali. Pod každým jiným názorem nebo článkem se vyblejou a dostanou za to pár krejcarů. Takže pojebané styblo - klidně se třeba ze.ser až do gatí, já budu lidem poskytovat přístup ke VŠEM informacím, ne jen k těm schváleným vrchními eurobolševickými cenzory.
CZEXIT

0 hlasů

Františku, já se vám chechtám, jestli jste to nepochopil. Ty vaše kydy fakt nikoho nas*rat nemohou, jenom rozesmát. Vy používáte slova, o kterých ani nevíte, co znamenají, kudla, hehehe!
Mám radost, že jsem vás tak hezky vytočil, jděte hledat další podobné srance, ať se zase zasmějeme. Pokud možno je kopírujte pětkrát do jednoho tématu. Kdybych byl cenzor, jaksi by vám osobně nevyšlo nic, že jo. Teď by mě zajíma, kdo mi dává těch pár krejcarů a za co? Věřím tomu, že vy nedostáváte nic, za takové žvachy taky nas*rat a rozetřít, že ano, ale když mluvíte o demokracii, jíž máte plnou tu svoji nevymáchanou hubu, já nemohu mít svůj názor? Zadara? Tak ne, já si dám pětikilo za každý příspěvek. Jsem placený, hehehe!

0 hlasů

Zajímalo by mne, kolik z "ochotných rodin" přijímat nácileté děti bez "doprovodu" jsou rodiny s muslimským vyznáním. A v případě přijetí "dětí bez doprovodu", vztahuje se na ně zákon EU o slučování rodin? Dohady jsou různé. Zná někdo ověřenou odpověď?

0 hlasů

Děti bez doprovodu nejsou sirotci, status sirtka se taky může změnit na nesirotka a samozřejmě žádný zákon EU o slučování rodin neexistuje, ale jsou to Ženevské konvence. V podstatě toto je další pokus sem dostat celé klany nepřizpůsobivých netáhel na měkkost Evropy.

0 hlasů

Proč dělají Němci advokáty Britům, Francouzům a hlavně Američanům, kteří blízký východ rozrýpali a berou migranty k sobě? A proč ještě chtějí dávat ty svoje dárečky dalším? To už mi hlava nebere.

0 hlasů

Protože se jim to už dávno vymklo z ruky.Anebo byli málo semknutí,užiju-li slova Angely M.

0 hlasů

Tedy měli-li to kdy v ruce.Spíš ne.

0 hlasů

Omlouvám se za překlep ve slově "Azylový".

0 hlasů

Ano, neschopnost na úrovni EU nemůže eskalovat ke škodám členských států. Stávající migrace se zřejmě stále považuje za normální stav, i když je nezbytné ji zastavit a migranty repatriovat. Azyový systém nesmí být nástrojem migrace nebo dokonce jeho institucionalizace na úrovni EU nástrojem proti vůli členských zemí.

6 hlasů

To není neschopnost, ale záměr. Oni jich v Evropě chtějí co nejvíc, aby rozložili původní národy. Ty jsou překážkou v zavádění jednotného Evropského Svazu.

1 hlas

Ne, to jsou závěry akorát vašich chorých mozků. K páchání kontraproduktivních věcí nebo špatných věcí nebo zla není vůbec nutný úmysl. Příklad vašeho myšlení: vy úmyslně netvrdíte, že je to tak a tak, vy jste jenom tak blbý. No a tihleti proti vám jsou to samé. Hrají se na Bohy a myslí si, že zákony přírody si může člověk ve své pýše porušovat bez následků. Tahle netáhla už západní Evropu dostatečně přesvědčila, že to nelze, jenom už humanisté neví, co s nima a chtějí je rozptýlit, protože jak jsou na sobě, je zle. Rozplýlení je ale jen oddálením vyřešení problému, ti
konkurence neschopní frustráti budou mít jen děti frustráty, nikdy se s většinovou splečností nedají dokupy tak, jako se dali Vietnamci, Ukrajinci atd.

0 hlasů

Ty si chorý a o mozku nemůže být u tebe řeč, si totálně vypatlaný a zdegenerovaný systémem a pokaždé když má někdo svůj jiný názor, tak kvičíš jak podsvinče.

Kalergiho plán: legální genocida evropských národů pomocí míšení ras

Panevropa

Málo lidí ví, že jedním z hlavních protagonistů evropského procesu je člověk, který plánoval a programoval genocidu evropských národů. Jedná se o obskurní osobnost, o jejíž existenci veřejnost ani neví, ale kterou „mocní“ považují za otce zakladatele Evropské unie. Je to Richard Nicolaus hrabě von Coudenhove-Kalergi, rakouský politik s japonskými předky a českoslovensým občanstvím (1894-1972) (Viz heslo české wikipedie zde.). Ze zákulisí, mimo světla projektorů, se mu podařilo zatáhnout do svých sítí nejvýznamnější hlavy států. Ti pak podpořili a provedli jeho projekt evropského sjednocení. (1). (Pozn. Orgonet: Dle pozn. 1 byli mezi prvními podporovateli čeští politici Masaryk a Beneš.)

V roce 1922 založil Kalergi ve Vídni hnutí „Panevropan“, které předjímalo nastolení Nového světového řádu založeného na Federaci národů řízené Spojenými státy. Sjednocení Evropy mělo být prvním krokem k jediné světové vládě. S nástupem fašismu v Evropě musel být plán na čas zastaven a Panevropská unie byla nucena se rozpustit. Ale po druhé světové válce se Kalergimu podařilo díky frenetické a neúnavné aktivitě a díky podpoře Winstona Churchilla, zednářské lóže B’nai B’rith a významných deníků jako New York Times prosadit projekt do vlády USA.

Podstata Kalergiho plánu

Ve své knize „Praktický idealismus“ Kalergi prohlašuje, že obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy Starého kontinentu, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné „křížit“ evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci.

„Člověk budoucnosti bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena budoucí euroasijsko-negroidní rasou, velmi podobnou starým Egypťanům." (2)

Gerd Honsik: Podstata Kalergiho plánu (3)
Kalergi prohlásil, že je třeba zrušit právo na sebeurčení národů, a postupně eliminovat národy za použití etnických separatistických hnutí nebo jinorodé masové imigrace.
Aby elity mohly ovládnout Evropu, předpokládal přetvoření homogenních národů v křížený lid. Těmto křížencům připisoval charakteristické vlastnosti jako je například krutost, nevěrnost. Tento nový křížený lid měl být vytvořen, aby mu mohla být elita nadřazena.
Nejprve měla být odstraněna demokracie, čili moc lidu, a poté lid sám pomocí křížení. Bílí měli být nahrazeni kříženou rasou, snadno ovladatelnou.
Tím, že by se zrušil princip rovnosti všech před zákonem a zabránilo by se kritice menšin, které by byly chráněny výjimečnými zákony, by se podařilo ovládnout masy. Politikové oné doby Kalergimu naslouchali, západní mocnosti se soustředily na jeho plán, noviny a tajné americké služby financovaly projekty. Vůdci evropské politiky vědí, že právě Kalergi je strůjcem naší Evropy řízené Bruselem a Maastrichtem. Kalergi, neznámý veřejnému mínění, je pokládán za otce Maastrichtu a multikulturalismu.
Revoluční v jeho Plánu je to, že nekáže genocidu jako nástroj získání moci, ale že předpokládá vytvoření „podlidí“, kteří vzhledem ke svým negativním vlastnostem jako neschopnost a nestabilita budou tolerovat a přijímat „vznešenou rasu“, elitu.

Od Kalergiho k dnešku

I když o Kalergim nemluví žádná školní učebnice, jeho ideje inspirovaly dnešní Evropskou unii. Jeho přesvědčení, že evropské národy se musí smísit s černochy a asiaty, aby byla zničena jejich identita a vznikla smíšená rasa, je základem veškeré evropské politiky tváří v tvář integraci a obraně menšin.

Při tom všem nejde o humanitární důvody. Tyto direktivy jsou vydávány s nelítostnou rozhodností za účelem realizace největší genocidy v historii.

Na počest Kalergiho byla ustanovena Evropská cena Coudenhova-Kalergiho. Každé dva roky jsou jí odměňování evropeisté, kteří se obzvláště vyznamenali v naplňování jeho zločinného Plánu. Mezi nimi jsou osobnosti kalibru Angely Merkelové, která dostala tuto cenu jako první v roce 2010, a Herman van Rompuy, který ji dostal v roce 2012 na speciálním kongresu ve Vídni, který se konal na oslavu 90 let panevropského hnutí. Na fotografii za ním je vidět symbol panevropské unie: červený kříž přes zlaté slunce, symbol řádu rozekruciánů.

http://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html

CZEXIT

0 hlasů

Zkuste si také přečíst něco jiného,viz: https://manipulatori.cz/

0 hlasů

Františku Kočičoune, vy trefená hlavo dubová, migrace je stará jako lidstvo samo a vždy tu byla, je a bude, ovšem stejně jako Vaše de*bilita. Titán proti Titánovi. Kalergi proti Koucourkovi. Nesmírné síly blbosti a výmyslů proti sobě.

Kdybychom vlezli do vašeho rodokmenu, nebudete ani Čech. Vaši předci o šest až osm generací zpětně nemluvili vůbec Česky a jako etničtí Češi se taky necítili. Rasy a lidi se budou míchat, i kdybyste se na svoje štětinky na svých ouškách postavil. Budou se míchat tím více, čím masivnější a volný bude jejich pohyb po této planetě. Františku, budete se asi muset terminovat, Váš boj je marný.

Dejte vědět, kdy bude pohřeb, přijdu přihodit míšek cementu, abyste nemohl vylézt zase smradit na tento svět.

0 hlasů

A co ještě umíte vyjma kopírování nesmyslů? 🐷

1 hlas

No ty vado, ten toho umí! Pod postelí má vysmýčeno, aby mu neunikl jediný migroš tam dýchající noc co noc, záchod má obložený kachličkama do dvou metrů výšky, protože přesně tak do*sere vysoko, jak se migrošků bojí. Nenakupuje i Vietkonga u nich v místě bydliště a umí psát na počítači. Jo a taky se sem tam nepoch*čí přes nohavici do mísy, ale jde na záchod.

0 hlasů

Celkem dost, a co umíš ty, kromě buzerování ostatních lidí?
A argument? Taky můžu napsat že jsi nesmysl.
Zkus ten článek vyvrátit. Na to bys ale potřeboval mozek, že?

0 hlasů

Musím Babiše pochválit. Prostě žádné migrující slimáky. Žádné. Ale nedělejme si iluze, Západ bude ve své snaze slimáky nám nacpat pokračovat. A zdejší vlastizrádné krysy, třeba kalouskovská TOP 0009, ho v tom budou podporovat. Ne, ani jednoho Alláhova slimáka !

7 hlasů

Pane Trefený, a asi pořádně apřes palici klackem, všimnu jste si vůbec, vy tro*tle, že žijete v Evropě, která nemá hranice mezi státy Schengenu?
Jediný rozdíl, vy ultrablbci, v tom, jestli budeme tyhle netáhla přijímat nebo ne nebude v tom, že je tu mít nebudeme, to budeme, (a to už máme, dobré ránko pito*mci) jen v tom, že do nich nebudeme cpát peníze přímo, ale jen nepřímo, jako Itálie. Všude vojsko a policie jen kvůli těmhle obohatitelům. Blbci jako vy a Babiš bojují už dávno minulé války a jde vám to náramně, troubové. Současná válka, o kterou jde, se vede mezi policejními složkami členských států Schengenu a zrůdnou neávistnou ideologií jménem Islám, branou, bohužel, západem jako náboženství. Západ bere četným imámům možnost politicky věřící ovlivňovat za cenu nesmírných náklad při špiclování jejich osob dnes a denně, napíná své síly na potírání jejich terorismu, ke kterému tíhnou ve jménu toho svého Valacha a to stojí ohromné peníze.
Vy a vám podobní pomalí blbové i tady na diskusi ale válčíte kdesi ve vesmíru s Klingony.

0 hlasů

Nikdo k nám nechce a basta. Jakékoli pokusy o přerozdělování, stejně jako odmítání kooperace s EU jsou nesmysl, z kterého profitují pouze populisté na všech úrovních a ve všech zemích.

1 hlas

Nechtějí k nám, protože nedostávají svoje sociální dávky za své válení se v prachu u dveří svých chatrčí. Jenže to, že k nám nechtějí jít bydlet a žít tady neznamená, že tu denně neoperují a nepáchají terorismus nebo se na něj nepřipravují atd.
Populista mluví pouze k bl*bcům, kteří jediní ho dokonale slyší a hýkají a hýkají. Zamlčí 75% skutečností a mele si o nepřijímání... a je geroj. Prostě lůze můžete navykládat opravdu kde co.

0 hlasů

Překvapoje mi,že i Vy věříte takovým hloupostem. 🙄

1 hlas

Já je zažívám, těžko se mi tomu bude nevěřit. Že vy si doma chrníte a netušíte, co se vám děje v noci před domem, to je váš problém.

0 hlasů

Nech těch keců!

0 hlasů

Kdyby přerozdělování bylo nereálné, proč by se o něj vůbec pokoušeli? Navíc opakovaně? Je snad celá Německá vláda hloupější než O.K.? Nebo má O.K. lepší informace?
Samozřejmě nemá. Jenom do omrzení opakuje hloupé sluníčkářské lži.

EU ve skutečnosti má prostředky jak je zde udržet. Třeba tím, že jim po registraci vyplatí dávky už jen v zemi kam je poslali...

1 hlas

pokud by tu vladla koalice TOPSTANKDU tak v migraci doženeme Nemecko --nastesti tu vladne Zeman a Babiš

6 hlasů

Další primitiv. Co otevřerné hranice, hlupáku? Že se krmí v Německu, které na to má, to je jako takové plus? Kdykoliv ho máte klidně i u sebe v bytě, má to pár kilometrů. Se už proberte! Evropa nemá vnitřní hranice, tukane!

1 hlas

Nemelte nesmysly. Jste také jeden z těch strašáků- ta vaše "koalice nemá dohromady ani 15 %, tak se uklidněte

1 hlas

ja jsem klidny Babis ma stale přes 30% i přes novinařskou a chvilkařskou vzteklinu

8 hlasů

Vy jste především blbý a proto jste klidný. Babiš je tu navěky jako vaše blbost? No není. Vaše blbost tu navěky je, ale Babiš ne. Mimo to, co brání těmhle netáhlům vkročit na území ČR, když už jsou v Evropě? Nejsou prověření, protože to líní Řekové s ještě línějšími Taliány nezvládají a Němci chtějí, aby se toto nedělo. Aby se všechny státy podílely na prověřování ničemů lezoucích sem jako švábi na pivo jen a jen se válet za prachy Němcůl, aby to řízení odsýpalo a mohlo se s tím něco dělat, ovšem zapomínají, že si svými pravidly sami vzali mnohé možnosti, aby je mohli účinně deportovat. Jenže nějak se začít musí, takto se nedělá nic a vy jen dupete na naprosto špatné straně bojiště.

0 hlasů

Jsem také proti nekontrolované imigraci a muslimů už vůbec. Ale rozsévat strach z něčeho, co vůbec není reálné, pokládám za svinstvo, které do politiky nepatří. A váš Babiš mluví neustále tak, jak se mu to v momentě hodí a jinak doma a jinak v Bruselu. A vy, když jste klidný, tak nedělejte paniku a hlavně nestrašte se směšnou koalicí stran, které se možná ani do sněmovny nedostanou.

1 hlas

"Ale rozsévat strach z něčeho, co vůbec není reálné, pokládám za svinstvo, které do politiky nepatří."
Co to melete,hlupáku?!Kdyby se uprdelil na prezidenta Drahoš,tak ta islamina tu je dávno,pabl..!

0 hlasů

Hlupák jste vy, Novotný! Jsme v Schengenu, ale to jste dosud nepochopil. Vraťte se do mateřské školičky se svými názory. Netáhla záhnoucí si Alláha na hrbě tu dávno máme, sice je neživíme, ale to na tom moc nemění.

1 hlas

Chcеte nаjít dívku na jеdnu nоc? Vítеjte - www.GetMeets.com

0 hlasů

Udělej si to sám, vocas !

2 hlasy

To de*bilní stádo frustrátů tady diskutuje se spamovacím automatem a ještě si dávají hlasy za kvaitní názory, kudla to je moc, muhehéé!!!

1 hlas

jojo, to tvrdi doma.
v cizine dela ale pravy opak a tak jeho kruta jourova vsechny se chova jako vsech slimaku patron :-)))))

7 hlasů

Je to tak. Nechal podepsat Marrákešskou deklaraci o podpoře migrace z Afriky a deklaraci OSN o uprchlících.

Babiš umí ukázat svým voličům co chtějí vidět. V Bruselu už to bude jiná písnička.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 10/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.