Česko není pro barevné, řekl extremista a dostal podmínku

09.03.2010 17:07

Za rasistické výroky dostal Pavel Sedláček z Národní strany roční trest vězení podmíněně odložený na zkušební dobu tří let.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • německý soud by rozhodl jinak (62 hlasů) 09.03.2010 19:14

  Podle nedávmého výroku nejvyššího soudu v Německu nejsou výroky jako...

 • ? (44 hlasů) 10.03.2010 10:23

  Jen by mne zajímalo, proč se podporuje porodnost nepřízpusobivých,...

 • (44 hlasů) 10.03.2010 14:19

  Zas jeden,co ho odsoudili za to,že řekl pravdu.Naše jediná šance je...

 • Cola (41 hlasů) 10.03.2010 10:34

  Česko není pro barevné, tento výrok je zcela namístě, protože...

 • Felix (41 hlasů) 10.03.2010 08:35

  Co je na tom špatného, že nechci žít vedle špinavého, zfetovaného,...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Jménem Národní strany děkuji za podporu zaklácajícího a dlouhodobě aktivního člena Pavla Sedláčka, který je na politickou objednávku likvidován a v současné době je snaha ho dostat do vězení, jestli v něm už není.

V současné době je Národní strana aktivní a komunikuje na facebooku.

5 hlasů

Zas jeden,co ho odsoudili za to,že řekl pravdu.Naše jediná šance je se semknout,začít se organizovat do odbojových skupin a svrhnout tento zrůdný,demagogický multikulturní režim,jinak se zakrátko budem bát vystrčit nos na ulici ve své vlastní zemi.

44 hlasů

Souhasím. Nejen ČR, ale ani Europa a Severní Amerika by neměla být pro barevné. Jsou to jen parazité chtějící se přiživovat na pracovitějších.

33 hlasů

Česko není pro barevné, tento výrok je zcela namístě, protože multikulti šílenci připravují zaplavení ČR muslimy. Slovensko přijme letos deset nelegálních imigrantů z Afriky a v rámci programu na scelování rodin, to bude ve skutečnosti asi 150 lidí. To samé se chystá i pro ČR! http://www.pluska.sk/slovensko/spolocnost/slovensko-zvazuje-prijatie-10-migrantov-z-malty.html

41 hlasů

Já nějak nechápu tyhle nářky.Většina lidí si uvědomuje,že je to špatné,že nám hrozí nebezpečí a že nám ta verbež nic dobrého nepřinese,ale přesto u voleb dávají hlasy zrádcům,kteří místo aby hájili naše zájmy,zamořují naši zemi všelijakým sajrajtem,všelijak tu sběř protěžují a zvýhodnují a staví její práva a zájmy vysoko nad naše.A ty z nás,kteří se proti tomu ozvou,okamžitě perzekuují.Snad i blbec musí pochopit,kam tohle vede.Tenhle zvrhlý režim má k demokracii asi tak daleko,jako komunismus padesátých let,ale tahle situace je ještě mnohem horší.Tak už se lidi proboha vzpamatujte.

23 hlasů

Jen by mne zajímalo, proč se podporuje porodnost nepřízpusobivých, kteří žijí z dělání dětí, zatím co porodnost bílých se vůbec nepodporuje a nechávají se vymírat! Také by mě zajímalo, kdy budou za své výroky postaveni před soud multikulturalisté!

44 hlasů

Ironií je, že Sedláček sám vypadá jako míšenec araba a černocha - takže by měl ze všeho nejvíc držet hubu :-)))))

27 hlasů

Co je na tom špatného, že nechci žít vedle špinavého, zfetovaného, nemocemi prolezlého individua, který nic ani řeč neumí, ale chce tady být? Čím se asi (kromě trestné činnosti) živí?

41 hlasů

Takže soudci dli jasně najevo, že kšeftování s dorgami a ženami je legální. Děkujeme páni soudci, to se nám "bude lépe pracovat. Vaše vděčná mafie.

37 hlasů

Kam kráčíš, česká justice?! K čemu soud potřeboval znalce? Ten se přibírá jen pro objasnění ryze odborné problematiky. Zda je nějaký slovní projev xenofobní, by měl soudce zvládnout posoudit sám a svůj názor řádně zdůvodnit ve svém rozhodnutí. Vyhodily se peníze za znalecký posudek a soud se zbaběle za názor " znalce " schoval.

30 hlasů

Rasistům odporuji, ale David Lane, jo ten byl odsouzený, ale ne za to co říkal, ale za to udělal. A to je právě rozdíl mezi svobodou v US a EU. http://en.wikipedia.org/wiki/David_Lane_(white_nationalist)#Convictions_and_incarceration

27 hlasů

Podle nedávmého výroku nejvyššího soudu v Německu nejsou výroky jako "Ausländer raus" a podobně trestné. Mimo jiné proto, že jsou příliš obecné. Doporučil bych obviněnému, aby si to našel, je to z minulého týdne, a využil při své obhajobě argumentaci německých soudců. Naší páni soudci jsou opět (asi připosraně) papežštější než papež.

62 hlasů

Velmi rozumný a konkrétní diskusní příspěvek. Opět se ukázalo, že nežijeme v právním státě.

37 hlasů

Na začátku tzv. normalizace byl také souzen básník (jméno už si bohužel nevzpomínám) za své verše o sovětských okupantech v dětské Mateřídoušce: "Ať si jsou, jací jsou, jen ať nám sem nelezou!" Nemůžeme za populační exploze, bezhlavé a nezodpovědné rozplozování obyvatel Třetího světa - nemůžeme je ani živit, ani sem všechny ty jejich miliardy pozvat!!

39 hlasů

I Jan Hus hlásal pravdu evangelia a zemřel na hranici, ..... Zemře-li však, vydá mnohý užitek.

30 hlasů

Aha, hmm, zajimave. Rekneme, ze pouzijeme politicky korektni terminologii. Bude potom v porad se ptat nasledujici? Neni snad pravdou, ze ve vetsine erotickych klubu na Vaclavaku jsou zamestnani tzv "nahaneci", kteri jsou ve vetsine cerne pleti? Jak dalece takova skutecnost koresponduje s tim, co tam navstevnik uvidi? Tim se nenavazim do onech cernosskych "studentu", ale zajimala by mne odpoved. Dale - neni pravdou, ze obchod s drogami a prostituci maji v roukou prevazne "ne-Cesi"? Taticek Masaryk by plakal

34 hlasů

Projev ale šlo vyložit i tak, že Česko není pro ty barevné, kteří se sem ještě nepřistěhovali, a nebo nejsou občany nebo nemají povolení k pobytu. Na ně se snad tento zákon nevztahuje, protože nejsou občany, a tudíž nemají žádná práva a svobody, resp. není trestným činem vyzývat k omezení práv a svobod těch, jenž nejsou občany. Bylo to samozřejmě možné přednést slušněji, aby se vyhnulo hanobení národa a rasy použitím termínu "barevní", a vyžadovat tvrdší postoj vůči přistěhovalcům a častějšímu vyhošťování. Vše se dá formulovat i slušně a takovým způsobem, aby to nebylo trestné, a efekt zavedení takových opatření by přitom byl v podstatě stejný - omezení imigrace, hlavně z problémových zemí, odkud přicházejí problémoví lidé. Policie neplní svojí funkci, když někdo může v Praze za bílého dne nabízet prostitutky a prodávat drogy.

31 hlasů

Policie už se sama bojí nařčení rasismu,proto proti cizincům prodávajícím na Václaváku za bílého dne drogy nezasahuje.Jo takhle kdyby to byl čech,to by by zásah tvrdý a nekompromisní...V době politické korektnosti a nepřiměřené ochrany a zvýhodňování různých menšin se není co divit,že to právě ty menšiny dokážou jaksepatří zneužít.My jsme menšina,kdo je víc?...

37 hlasů

Ono se není vůbec co divit,že čím dál víc lidí začíná vyznávat nacionální ideologie,a to nejen u nás,ale po celé Evropě.Je to jen přirozený důsledek tohoto nepřirozeného vývoje,zaviněného psychicky narušenými osobami ve vládách jednotlivých zemí EU,první náznak obrany evropské společnosti.Jen by tu obranu chtělo budovat poněkud rychleji.

34 hlasů

Máte úplně pravdu. A to ještě nežijete v USA.

15 hlasů

Co se to děje?..... Není zakázaná diskuze?........

34 hlasů

Taky se divím.

13 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 5/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.