Policie nenašla devítiletého chlapce z Trmic, kde v pátek zřejmě spadl do řeky, přestože prohledala Bílinu i Labe až k hranici s Německem. Pátrací akci ukončila v sobotu po poledni.
"Poříční policie prohledala břehy Bíliny od Trmic až k Labi a oba břehy Labe až na hranici s Německem. Informovali jsme i tamní policii. Chlapce se stále nepodařilo nalézt," dodala krajská policejní mluvčí Petra Trypesová. Do hledání se zapojilo několik desítek policistů, strážníků, vrtulník s termovizí i potápěči.
Chlapec údajně spadl do řekly Bíliny v Trmicích poblíž Ústí nad Labem v pátek kolem 18:00, nahlásili to jeho rodiče. Neštěstí se podle policejní mluvčí stalo, když si chlapec u řeky hrál s několika dalšími dětmi.