Jedno z dětí zraněných při sobotní nehodě zemřelo

Domácí
18. 5. 2014 11:27
Ve Škodě Superb se zranil řidič a tři děti. Jedno z nich nehodu nepřežilo.
Ve Škodě Superb se zranil řidič a tři děti. Jedno z nich nehodu nepřežilo.

Jedno ze tří dětí školního věku, které byly zraněny v sobotu při dopravní nehodě u Krhova na Blanensku, v nemocnici zemřelo. Záchranáři chlapce po havárii resuscitovali a vrtulník jej v kritickém stavu dopravil do nemocnice v Brně. "Těžkým zraněním dítě podlehlo," řekla mluvčí Fakultní nemocnice Brno Anna Mrázová.

V péči lékařů zůstávají ještě dvě děti. Jedno utrpělo těžká zranění a jeho stav zůstává vážný, druhé je ve stabilizovaném stavu se středně těžkými zraněními.

Nehoda se stala v sobotu krátce před 13. hodinou na hlavním silničním tahu Brno-Svitavy. Škoda Superb, ve které cestoval řidič se třemi chlapci, se čelně střetla s protijedoucím renaultem. Cestovali v něm řidič s jedním dospělým spolujezdcem. Zranění, většinou těžká, utrpěli všichni účastníci nehody.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Soud řeší brutální útok ve squatu, obžalovaný se přiznal, ale vinu popírá

Domácí
18. 11. 2025
ilustrační foto

Česko zasáhlo náledí: namrzlé silnice hlásí Karlovarsko, Středočesko, Liberecko i Vysočina

Domácí
18. 11. 2025
ilustrační foto

Česko hlásí páté letošní ohnisko ptačí chřipky, v Nouzově začíná likvidace chovu

Domácí
18. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ