Cizinec se po krádeži <span>schoval do skříně</span>

Domácí
15. 6. 2008 20:08
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Ilustrační fotoPolicisté zadrželi cizince, který podle nich v sobotu ráno v Českých Velenicích na Jindřichohradecku vyloupil hernu a škrtil barmana, až ztratil vědomí. Pak vzal z herny zhruba 40 tisíc korun, utekl a schoval se v nedalekém domě do skříně. Tam ho policisté našli. Informoval o tom jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner.

Muž si nejdřív chtěl od barmana půjčit stokorunu, ale když neuspěl, začal ho škrtit a vyvlekl před budovu. Když barman ztratil vědomí a upadl na zem, lupič se do herny vrátil a ukradl peněženku se 40 tisíci korunami. "Schoval se v nedalekém domě u svého příbuzného do skříně," popsal jeho další cestu mluvčí.

Ve skříni však lupiče objevili. Muž vzal v bytě nůž a vyhrožoval, že ho použije. Ve sklepě ho policisté zadrželi a pak u něj našli i ukradené peníze.

Ilustrační foto: Profimedia.cz

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Devět zraněných při srážce autobusu a osobního auta. Letěly i dva vrtulníky

Domácí
18. 9. 2025
ilustrační foto

Odmítač očkování i covidu může dostat tři roky. U soudu je drzý, trvá na "pravdě"

Domácí
18. 9. 2025
ilustrační foto

Před pěti lety otrávili Bečvu. Podle rybářů není stále v kondici, nikoho nepotrestali

Domácí
18. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ