Sedmnáctiletou dívku <span>znásilnil</span> před očima rodičů

Domácí
1. 11. 2009 14:49
Na násilníka uvalila policie v neděli vazbu.
Na násilníka uvalila policie v neděli vazbu.

Na násilníka uvalila policie v neděli vazbu.Osmadvacetiletý muž znásilnil v Plzni před očima rodičů jejich sedmnáctiletou dceru a poté bodl otce do zad. V neděli byl vzat do vazby a obviněn z pokusu o vraždu, znásilnění a porušování domovní svobody. Uvedla to západočeská policejní mluvčí Pavla Soukupová.

Muž rodinu napadl tento čtvrtek před půlnocí. Policisté čekali se zveřejněním případu až na nedělní uvalení vazby. "Útočník vnikl do bytu v panelovém domě a donutil za použití násilí k provádění sexuálních praktik mladistvou sedmnáctiletou dívku, s níž se téhož dne seznámil v jednom z plzeňských nákupních center," řekla Soukupová.

Násilí byli přítomni oba rodiče dívky. Otec přispěchal dceři na pomoc, ale muž ho napadl nožem, který našel v kuchyni. "Zraněný otec, kterému zasadil pachatel několik bodných ran do zad, byl převezen do nemocnice na ošetření," uvedla mluvčí. Ještě předtím mu policisté na místě poskytli první pomoc.

ČTĚTE TAKÉ: Násilník: Na školačku jsem si lehl, abych ji zakryl
                        Dva chlapci znásilnili spolužačku při cestě ze školy

Pachatele zadržely hlídky ihned po činu a dne 30. října si převzal usnesení o zahájení trestního stíhání. O vazbě v neděli rozhodl soudce.

Foto: Robert Sedmík

Autor: ČTK

Další čtení

ilustrační foto

Litva hlásí, že její vzdušný prostor narušily dva ruské letouny

Domácí
23. 10. 2025
Vzpomínková akce Dano, děkujeme! věnovaná dlouholeté šéfce Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Daně Drábové, která zemřela 6. října

Na Danu Drábovou ve Foru Karlín dnes zavzpomínal i prezident Pavel

Domácí
23. 10. 2025
ilustrační foto

STAN zakládá tým, který bude neustále kontrolovat kroky Babišovy vlády

Domácí
23. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ