Očima Vladimíra Baráka
Školství pod taktovkou tajných služeb? Zásadní chyba ministra školství

21.01.2019 13:26 Glosa

Bezpečnostní informační služba ve výroční zprávě vydané v prosinci loňského roku uvedla, že moderní dějiny prezentované ve školách jsou de facto jejich sovětskou verzí. Nejde jen o dějepis, proruským panslovanstvím je prý do jisté míry zasažena i výuka českého jazyka a zvláštní pozornost u agentů vzbudil akcent češtinářů na význam národních buditelů.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Kamil Vont (10 hlasů) 21.01.2019 14:39

  Fízlové a zoufalí frustráti z BIS chtějí ovlivňovat výuku na školách....

 • Týdenní cenzor (10 hlasů) 21.01.2019 14:31

  Fakt dobře jsem se bavil při zjištění, že chtějí tihle fízláčtí...

 • Petr Pištec (9 hlasů) 21.01.2019 15:11

  Podle snímku to vypadá, že ten německý fízlácký šváb zahajuje nový...

 • Karel Musil (8 hlasů) 21.01.2019 13:37

  Dnes to v Právu vysvětluje ředitel BIS Koudelka, dost nepřesvědčivě....

 • Guru Jára (6 hlasů) 21.01.2019 18:35

  Ministra školství okamžitě vyhodit a na cestu rozkopat koule.Tohle...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Vždyť je to pravda. Furt se učí obrozence a o druhé polovině 20 století se mlčí. století se mlčí. Dějepis končí druhou světovou. Jediné plus je, že děti stejně z dějáku nic nevědí...

0 hlasů

Jste nějak až moc moudrá. Copk. Nějaké problémy ? Nechci to tady nějak roztahovat.

0 hlasů

Perfektní reakce, na pravdu se nedá jinak reagovat. Přece nebudou učit o těch opilcích, o těch co si rozebrali všechno hodnotné ve státě ... Nikdo tady nepochválí, že je dostatek toaleťáku a banánů. Těm čechům se už nikdo nezavděčí.Podívejte se takový ředitel VZP má přes milion korun plat s odměnami. Mohl by to mít za komunistů? No nemohl.

0 hlasů

Ten čučkař by chtěl zřejme nahradit ten slovanský "panslavismus" za "panamerikanismus". A probrat si např. jak to v té americké řezance všech národů a národností dělají již staletí s presidenty kteří se nějaké klice znelíbí. Se divím, že již aktivně nesvolává ten Kalouskův demagogický klub v PS či Piráti nějakou mimořádnou schůzi kvůli pokusu o prznění dějin. Když už se ta Fangle staví k pokusům čučkařů tak servilně.

1 hlas

Tak tohle zde vážně nebylo za komunistů,ani náhodou.Proč má havlistická svoloč dosud takovou moc?A ještě ta drzost učit se podle čučkařů,kteří jsou jinak absolutně neschopní?

6 hlasů

Ministra školství okamžitě vyhodit a na cestu rozkopat koule.Tohle snad není nikde na světě,aby čučkaři určovali osnovy učiva.To se mají děti učit o havlovské pakáži?Největší mor od r.1989?Hnus!

6 hlasů

Už jenom tato část diskuze je důkazem toho, že Koudelka má pravdu. Navíc bych doporučil tyto diskutéry sebrat a poslat na převýchovu do ruského gulagu...

3 hlasy

Ale ale. A co tak tam poslat tebe ? Shubneš tam a bude ti fajn.

0 hlasů

typicke semitsko-zidofske nazi reseni,ajnstajn.tam radil sveho casu israel israelovic plinin.predchudce rasistickeho zlodeje a semity zid-nazi sorosa.

1 hlas

Ty by jsi potřeboval vhodit do pařátů farářů,uspokojil by jsi jejich zrůdné choutky,jinak jsi k ničemu troubo

5 hlasů

Nemůže být sporu o tom, že potřebujeme novou vzdělanost a nepodléhat těm syndromům umělého rozdělování světa a studenoválečnicví, skupinové mentality aj. A dobře pochopit mechanizmy fungování a vývoje společenských soustav. Pravdivé poznání na bázi vědy a vzdělání, to je parketa rezortu školství.

1 hlas

Podle snímku to vypadá, že ten německý fízlácký šváb zahajuje nový český školní rok. Je tohle v demokratické zemi normální ? Možná BIS zavede do školních osnov, že Adolf Hitler byl hodný německý strýček, kterého zlikvidovala zlá ruská vojska.

9 hlasů

Fízlové a zoufalí frustráti z BIS chtějí ovlivňovat výuku na školách. Čeho ještě se v tomto panoptikálním Absurdistánu dočkáme ??!! Čí zájmy vlastně takzvaná BIS hájí ? Naše či americké ?

10 hlasů

Fakt dobře jsem se bavil při zjištění, že chtějí tihle fízláčtí čučkaři a impotentní saláti z BIS ovlivňovat školní výuku. Nezapomenu, jak před několika lety jeli tihle jantaři z BIS cosi vyřizovat do Libanonu. Hned po příletu je zajala místní milice a ČR je musela za těžké peníze vykoupit. Když někdo řekne "blbec," ihned mi v hlavě naskočí "BIS."

10 hlasů

To byl agent vojenského zpravodajství, jestli v tom je nějaký rozdíl

0 hlasů

Dnes to v Právu vysvětluje ředitel BIS Koudelka, dost nepřesvědčivě. BIS je kontrarozvědka jako všude jinde, tak ať se stará o bezpečnost státu a nestará se o učebnice, na to tady jsou jiné instituce.

8 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 3/2021 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Instinkt

Nebezpečné vztahy

Týden rozhovory

Týden speciál

Sedmička křížovky

Sedmička pro ženy

Sedmička pro maminky

Sedmička Krimi

Sedmička Extra

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.