Poslanec
Populista? Je mi jedno, jak mě nálepkují, říká Václav Klaus ml.

23.09.2019 06:15

Půl světa propadá ekologické a genderové hysterii a v Česku tu "magořinu" reálně řešíme, říká poslanec Václav Klaus mladší.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

 • Franta Kocourek (9 hlasů) 23.09.2019 06:52

  A co je špatného na populismu? To, že populisti dělají to, co si...

 • Franta Kocourek (8 hlasů) 23.09.2019 09:31

  Tak podle tebe je většina obyvatel česka "nemyslící", protože zvolili...

 • Franta Kocourek (7 hlasů) 23.09.2019 09:27

  Já jsem dělal tam, kde němci začli přivážet další pracovní sílu. Ve...

 • Pavel Rous (7 hlasů) 23.09.2019 08:04

  Trikolóra nemíří na všechny, protože je to jasně pravicová strana....

 • Josef Vrána (7 hlasů) 23.09.2019 07:07

  Dnes je to slovo spíš lichotka. Populista je každý politik, který...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Je mi jedno, jak mě nálepkují , je mi jedno uplne vsechno .

0 hlasů

sebestřední hajzlík, on a jeho zloděj táta a máma otce,který sbíral adresy židů a pak je posílal eichmanovi.opravdu rodiunka.
Starý jako 4 letý tahal na barikádě kulomet

0 hlasů

sebestřední hajzlík, on a jeho zloděj táta a máma otce,který sbíral adresy židů a pak je posílal eichmanovi.opravdu rodiunka.
Starý jako 4 letý tahal na barikádě kulomet

0 hlasů

sebestřední hajzlík, on a jeho zloděj táta a máma otce,který sbíral adresy židů a pak je posílal eichmanovi.opravdu rodiunka.
Starý jako 4 letý tahal na barikádě kulomet

0 hlasů

Klaus ml., s polozapomenutým Klausem st. za zády, bude asi náš další spasitel.

1 hlas

Klausovi fandím a budu ho volit. Je totiž silně kritický vůči Evropské unii, která se změnila ve vyložené bolševické obludárium založené na rozkazech a výhrůžkách. Teď zase bruselský bolševik vymyslel, že se zakáže olovo ve střelivu. Předtím nařizoval, jak má být teplá voda ve veřejných bazénech. Už je toho prostě moc.

5 hlasů

V Kanadě zakazovali olověné broky už před 30 léty a i
když jsou ocelové lehčí, dá se na to zvyknout. Takže to není výmysl Unie a zákaz dává smysl. Ale to vy asi nepochopíte.

2 hlasy

Je bezpředmětné řešit střelivo, když nebude z čeho střílet.

Evropský Svaz zbraně razantně omezuje aby se nedostaly do rukou migrantům. Všichni totiž vědí, co jsou ti Afričané a muslimové zač.

0 hlasů

Budeme broky střílet z praku.

0 hlasů

Klausovi fandím a budu ho volit. Je totiž silně kritický vůči Evropské unii, která se změnila ve vyložené bolševické obludárium založené na rozkazech a výhrůžkách. Teď zase bruselský bolševik vymyslel, že se zakáže olovo ve střelivu. Předtím nařizoval, jak má být teplá voda ve veřejných bazénech. Už je toho prostě moc.

5 hlasů

pockejte az da do sve vlady na ministerstvo financi padakoveho smrtihlava-nejlepsiho min.financi v historii.

1 hlas

Zajem o diskuzi byl, je a bude. V mnoha případech se ovšem brzy vyčerpá. Ono diskutovat s někým, kdo není ochoten poslouchat a protiargumentovat, se jednoduše omrzí. Klaus je natolik známé individuum, že většina s ním ztrácet čas nechce.

2 hlasy

Hňupe.

0 hlasů

RUsáci pochopili, že se Svobodnými díru do mozku českého volitče neudělají a po úspěchu s SPD je tu další projekt s Trikolórou. Je to škoda, bylo by lepší, kdyby se řešili reálné problémy a ne nějaké genderismus nebo LGBT (neb nechápu, jak může nějaká lesba nebo teplouš jakkoliv ovlivnit mou rodinu), koncept, že LGBT tu ohrožuje tradiční rodinu je úplně nesmyslný. Ani žádný migrant, v práci máme asi 7 různých národností a je to úplně v pohodě, protože tam mezi nimi není žádný Klaus nebo Okamura, který by nás akorát tak přesvědčoval o tom, že se máme nesnášet.

3 hlasy

Hňupe pologramotný.

0 hlasů

"nějaká lesba nebo teplouš" vaši rodinu neovlivní. Ale to homohnutí které v sobě unijní ideologie obsahuje už nějaký vliv na malé děti mít může. Oni to totiž tlačí do dětí na školách. Třeba pohádkami obsahujícími devianty, podivnými variantami záchodů, nebo tím, že orientace není daná ale je třeba si ji vybrat. Zrovna dnes vyšel článek, o tom že "daleko větší vliv na utváření sexuální orientace má prostředí a výchova než genetika". A výchova, to je i výchova ve škole a ve školce.

https://www.bety.cz/sex-a-vztahy/clanky/31592/Sexualni-orientace-neni-ovlivnena-geneticky-prokazala-nejrozsahlejsi-analyza-DNA-cloveka?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Vedle těch migrantů z Molenbeeku nebo z no-go zón ve Švédsku (hází kameny nebo i granáty) byste asi bydlet nechtěl. Jenomže nějak problémová je většina migrantů, kteří přišli za sociálními dávkami. Obvykle nic neumí, jsou nezaměstnatelní. Bude je živit stát. Chcete platit ještě vyšší daně?

3 hlasy

Já jsem dělal tam, kde němci začli přivážet další pracovní sílu.
Ve velkém se začaly ztrácet foťáky ze stolů od mistrů, pár vypáčených skříněk v šatnách a ženské musí chodit na hajzl po dvou, aby se nebály.
Hovada tam chodili naje.baní jak psi, ale dýchat se dává jen čechům, jim ne. To je skutečnost a ne ta pohádka nademnou.

7 hlasů

Bubububu.....

0 hlasů

Hňupe připitomělý, HAFBUBE.

0 hlasů

Trikolóra nemíří na všechny, protože je to jasně pravicová strana. Ekonomicky víceméně stejná jako ODS. Jen je rozumnější tím, že není sluníčkářská a eurohujerská. Klaus by se měl snažit přetáhnout co nejvíc konzervativců, které v ODS cenzurují a umlčují. Množství známějších politiků ukáže pravicovým voličům kompetence a sílu té strany.

7 hlasů

Tím, že je proti EU, je automaticky proruská. Vy jste asi ve střední Evropě nikdy nežil, když můžete říct, že tak je to dobře. Nechápu co je na tom rozumnějšího.

1 hlas

Nelze být protiruský a souběžně protievropský?Já rovněž nejsem nadšen z EU,ale neznamená to,že by se mi líbilo uspořádání Ruské.Nebo ho nedejbože chtěl nastolit v celé Evropě.

0 hlasů

Ty toho vůbec moc nechápeš, hňupe.

2 hlasy

To je typicky komunistická logika "Kdo nejde s námi, ten je proti nám". Přínos Trikolóry je v tom, že nabízí voličům pravicový program bez tohoto zaostalého svazáctví.

4 hlasy

Přínos?? On už někdy byl program nějaký přínos? A co když začlo pršet a představeni se nekonalo, pak jste si program usušil a zarámoval, co...

1 hlas

Velký přínos by byl hňupe ovocná, kdyby ses sem přestal srát a šel si někam sušit a rámovat svůj program.

1 hlas

Přínosem je rozšíření nabídky pro voliče. Ti nyní mohou volit pravici, aniž by zároveň museli volit unijní neomarxismus.

5 hlasů

Tak to máte pravdu. Rozšíření nabídky to je. Na trhu představ se vždycky mezera najde.

0 hlasů

Tady nejde o nějaké představy. Proevropské strany jako ODS nebo TOP09 sice mají ekonomicky pravicový program, ale svou oddaností k EU fakticky předem schvalují politiku Bruselu. Ta však je samozvaně pokrokářská (neomarxistická). Myslíte si, že to pravicovým voličům nevadí?

Trikolóra jim nabídne alternativu bez toho neomarxismu skrytého za nedůstojnou poslušností. Má tah na branku a pravděpodobně se do parlamentu dostane. Má potenciál časem přetáhnout většinu voličů ODS - samozřejmě pouze ty, kteří nejsou sluníčkáři ani dotační paraziti.

Pro voliče SPD to naopak alternativa není, právě pro tu jednoznačnou pravicovost.

1 hlas

Dnes je to slovo spíš lichotka.
Populista je každý politik, který nedělá přesný opak toho, co si přejí lidé, kteří ho zvolili.
V době, kdy si ultraleví totalitáři, pohrdající svými voliči, které navíc považují za svoje poddané, říkají "liberální demokraté", to ani jinak být nemůže.

7 hlasů

tak tito už jsou téměř smazaní z mapy , CSSD se dost propadla a proletářů tu už taky moc není, už jsou jen ekonomičtí hloupěkší chudáci volící strany, které je v tom marasmu podporují předvolebními úplatky a nesmyslnými sliby (ANO, SPD, KSCM, Trikolora) a ti i třebas chudí, ale rozumnější ostatní.

0 hlasů

Tvoje názory ty pologramotný hňupe nikoho, krom tvého řiťomrdného, teplobuzního přítele nezajímají, tak se nesnaž perlit a ohromovat nás svou polointeligencí a zmizni.

0 hlasů

A co je špatného na populismu?
To, že populisti dělají to, co si přeje většinová společnost?
Není TOHLE náhodou ta demokracie???
Populisti jsou jediní, co poslouchají národ a konají podle toho.
Ostatní si hrajou na elity a přitom jenom implementují nařízení svých šéfů z eurosojuzu.
Nas.rat.
CZEXIT

9 hlasů

populizmus a demokracie nefunguji,jak uz davno zjistili stari Rekove.pokud tohle klaus jr.nechape,nemuze ho volit nikdo.jak je videt,chodil za skolu,kdyz se mluvilo o starem Rime a republikanske demokracii,prime-neprime.

0 hlasů

Tebe bych si koupil snadno jako Babiš tím, že bych Ti přidal 200 korun k důcodhu jako on (k zákonnému růstu 700 a prodával to jako 900 :D)

0 hlasů

Jen dokazuješ, že blbcům je snadné vládnout, naletí totiž na každou hovadinu. Populisté jako Zeman nebo Okamura dávno vědí, že myslící lidé je pošlou do hajzlu. Proto se orientují jen na hlupáky jako je Kocourek, s nimi nemají žádnou práci, stačí je děsit migranty a oni vyděšeně kvokají. Klaus bude jen další v řadě.

2 hlasy

migranti a imigranti nas tady zuzuji uz 1000 let,ajnstajn.nemyslici-nizke IQ,jako kobylky.a chovaji se jako stado.voli jen soukmenofce / jidish/.jo,semiti zid-nazi.rakovina lidstva.bez nich bylo fsude / jidish / lip.jen to rozestvava belochy.

0 hlasů

Á Jenorým ze Žižkova Džejár přišel podpořit svého polgramotného, teplého přítele Nicknameda, který cítí obsedantní potřebu se ke všemu "fundovaně" vyjadřovat i bez znalosti gramatiky a tak si hňup sám škodí, neníliž pravda?

0 hlasů

Tak podle tebe je většina obyvatel česka "nemyslící", protože zvolili Zemana?
Jen dokazuješ, jak arogantní a egoističtí vy pražáčci jste.
Zbytek ČR si nad takovým "pražákem" jako jsi ty odplivne.
Máš bobky z Ruska, ale notičky z EUrosojuzu ti nevadí, pokryteckej blbe?
CZEXIT

8 hlasů

Hochu, co takhle nějaký sociální doučování, nevyšel jsi z pasťáku předčasně?
Populismus je v pořádku, přesně to Babiš taky dělá. Plní vůli většiny. Taky ji ziskal ve volbách. Zcela odlišně od tzv pravice, která se po instalaci do vlády vrhne na plnění vlastních zájmů a lidem káže o škodlivosti populismu.

2 hlasy

"Vládnout mají ti, kdo vyhrají volby, není to souboj intelektu. Já třeba jako většina lidí čtu Blesk. No a co?"
😱 Tak to potěš koště!

2 hlasy

Ale není populista! :-))

0 hlasů

Ne, on určitě ne. Je to nebezpecnej hlupak, chtivej moci.

2 hlasy

A kdo z nich není?Všichni po ní touží,a má pravdu,právě takové voliči volí,kdo je osloví buď slibem,nebo alespoň trochu nějakým programem.Klaus nabízí obé.

0 hlasů
Časopis Týden

Předplaťte si časopis Týden

V čísle 6/2020 najdete >
Týden

Sedmička

Exkluziv

Interview

Sedmička křížovky

Sedmička křížovky XXL

Sedmička Naše životy

Týden Historie

TV Barrandov

Kino Barrandov

Barrandov Krimi

Barrandov News


Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Více informací najdete ZDE.