Jiří Bartoška je na roztrhání: spánkový deficit, únava!

Relax
1. 7. 2018 20:00
Herec měl už v pátek odpoledne pracovní povinnosti.
Herec měl už v pátek odpoledne pracovní povinnosti.

Herec, producent a prezident karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška (71) si ani v pokročilém věku nedopřává klid. Ba právě naopak! V těchto dnech prožívá nejnáročnější období v roce a SEDMIČCE exkluzivně prozradil, jak to zvládá.

Už několik týdnů je ve stresu, poslední dny pak doslova v jednom kole. Jedna schůzka střídá druhou, a když už by mohl mít volno, povinně musí chodit na večírky, které se často protahují dlouho do noci.

"Večírky k tomu patří. Festival ze třiceti procent financuje stát, ze sedmdesáti procent máme soukromé peníze a ti lidé se za to chtějí odprezentovat," řekl nám Bartoška s dovětkem, že festival pořádá za celou dobu trvání pouze dva večírky - zahajovací a zakončovací. Jiří si je ovšem neužívá.

"Nechodím na ty party rád. Má to nevýhodu, protože si vás všichni nárokujou. V tom okamžiku je ten den pro mě hektickej a schizofrenní. Obdivuju ty mladé holky, co se nechávají fotit, jak se pořád dokážou usmívat. Já si ráno zalakuju úsměv a jdu do toho, i když  se to snažím limitovat," vysvětlil nám Jiří.

Na to, jak prožil pátek a sobotu, se můžete podívat v naší galerii.

Autor: - zuz -Foto: Herminapress

Další čtení

Do Zoo Brno přicestovaly další dvě lední medvědice - Anori a Nivi. Návštěvníci je ale zatím neuvidí, jsou umístěné ve výběhu, který dříve obývala medvědice Cora.

Do Zoo Brno přicestovaly další dvě lední medvědice, návštěvníci je zatím neuvidí

Relax
5. 6. 2026
výstava Za hradbami středověku, Městské muzeum Žamberk

Středověk ožije v Žamberku: Muzeum chystá výstavu pro celou rodinu

Relax
5. 6. 2026
ilustrační obrázek

Desátý Veletrh vědy: fyzika, energie a studentské formule pod jednou střechou

Relax
4. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ