Na nejlepší filmy roku do kina za 69 Kč

Kultura
29. 11. 2011 10:30
Film Černá labuť s Natalií Portmanovou.
Film Černá labuť s Natalií Portmanovou.

Proč trávit advent v obchodech, když můžete jít do kina? Volné seskupení čtyř pražských kin s jediným sálem - Atlas, Evald, Lucerna a Mat - uspořádá od 8. do 14. prosince týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů tohoto roku nazvaný Best Film Fest. V čase předvánočním chtějí potěšit filmové fanoušky, a proto tyto snímky uvedou za jednotnou atraktivní cenu 69 korun za vstupenku.

"Promítneme divácky oblíbené domácí tituly, například dramata Nevinnost, Odcházení a Lidice, novou pohádku Micimutr a animovaný hit podzimu Alois Nebel. Dále budou v nabídce koprodukční česko-slovenská dramata Dům a Cigán," uvedl Bedřich Němec z kina Lucerna. 

Chybět podle něj nebudou ani festivalové oceněné filmy Strom života a Melancholia, Oscarem ověnčené snímky Králova řeč a Černá labuť či jiné zahraniční tituly od uznávaných tvůrců. Mezi nimi například snímek Tři v režii Toma Tykwera, Kůže, kterou nosím od Pedra Almodóvara, Půlnoc v Paříži Woodyho Allena či první evropský 3D hraný film Pina od Wima Wenderse. Přehlídku budou doprovázet soutěže pro diváky o volné vstupenky na vybrané tituly na DVD.

Kompletní program přehlídky naleznou zájemci na webových stránkách www.bestfilmfest.cz.

Další čtení

Vyšehradský most / most na Výtoni

Vyšehradský most stát nakonec nechá opravit. Sundají ho na břeh

Kultura
16. 9. 2025
ilustrační foto

Korunovační klenoty poprvé shlédli školáci. Zájem škol je obrovský

Kultura
16. 9. 2025
ilusrační foto

Inu, Japonsko. Na festivalu míchaly 30 tisíc porcí polévky dva bagry

Kultura
16. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ