Fresh Film Fest pořádá sérii <span>procházek s promítáním</span>

Kultura
26. 6. 2008 12:36
Plakát Fresh Film Fest
Plakát Fresh Film Fest

Plakát Fresh Film FestV Kolíně dnes večer startuje program Fresh Film Walks, který chce v průběhu léta ve velkých městech České republiky nabídnout sérii projekcí filmů na městské fasády. Akce je propojena s přehlídkou snímků mladých filmařů Fresh Film Fest.

Dnešní kolínská procházka začíná ve 22 hodin u Divo institutu (Na Petříně 232). Nabídne celovečerní filmový debut výtvarníka Petra Nikla, Mozartovo rekviem z roku 2007 - balet loutek, věcí a živlů, volně inspirovaný hudbou W. A. Mozarta.

V Praze odstartuje Fresh Film Walk 1. července ve 22 hodin u Nové scény Národního divadla, dále povede do Ostrovní ulice a odtud na Kampu. Další Fresh Film Walky Prahou se uskuteční 17. července a 5. srpna. Promítat se vždy budou filmy z minulých ročníků festivalu.

Foto: Fresh Film Fest

Autor: - kul -

Další čtení

V cenách Emmy uspěly seriály Studio, Adolescent a Urgent

Kultura
Aktualizováno: 15. 9. 2025 09:32

V Novém Městě nad Metují v neděli začal Festival české filmové komedie

Kultura
15. 9. 2025
Socha Karla IV. - ilustrační foto

Korunovační klenoty znovu na očích, chce prezident. Vyzvednou je klíčníci

Kultura
12. 9. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ