JežíšekLOVE: I rockeři mají <span>svou půlnoční</span>

Kultura
24. 12. 2009 14:30
Prohrála v kartách.
Prohrála v kartách.

Prohrála v kartách.Rocková skupina Prohrála v kartách letos opět po roční přestávce pořádá štědrovečerní půlnoční koncert. Ten se dnes již poněkolikáté odehraje v klubu Vagón na pražské Národní třídě. Čtveřice tu navazuje na mnoholetou tradici rockových Půlnočních, které pravidelně pořádala v Malostranské Besedě až do jejího dočasného uzavření.

"Je to takové radikální digestivum po štědrovečerním kapru a salátu. A to jak pro publikum, tak pro nás. Půlnoční má vždycky zvláštní atmosféru a my se těšíme na setkání se spoustou známých i neznámých," říká Filip Horáček, zpěvák a kytarista kapely, která letos vydala nové album, vlastně dvojalbum KanibaLOVE. To nedávno připomněla novým videoklipem k písni Dva a půlměsíc, v hlavních rolích s reportérem Jiřím X. Doležalem a jeho novomanželkou Alex.

Na Štědrý večer se bude do Vagónu pouštět od 22 hodin a jako aklimatizaci kapela připravila pro návštěvníky na rozjezd svou tematickou vánoční diskotéku. Samotný koncert odstartuje těsně před půlnocí. Na koledy při něm většinou nedojde, ale o překvapení nouze nebývá a vyloučeni nejsou ani hosté.

Foto: archiv skupiny

Autor: - ako -

Další čtení

Němci milují naši Popelku. Na zámku Moritzburg má zimní výstavu

Kultura
Aktualizováno: 21. 10. 2025 22:51
ilustrační foto

500 umělců proti Motoristům na ministerstvu kultury. Ti žádají trpělivost

Kultura
18. 10. 2025

Britský hudebník Sting dnes vystoupí v brněnské Winning Group Areně

Kultura
18. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ