<span>Beckhamová a Campbellová</span> se usmířily

Relax
16. 6. 2008 06:00
Dříve sokyně, dnes kamarádky. Victoria Beckhamová a Naomi Campbellová.
Dříve sokyně, dnes kamarádky. Victoria Beckhamová a Naomi Campbellová.
Kamarádské objetí dvou rivalek.Módní ikona Victoria Beckhamová a topmodelka Naomi Campbellová byly ještě donedávna sokyně na život a na smrt. A skrze média se častovaly přízvisky jako: "ta pitomá kráva..." nebo ještě horšími. Nyní budou společně navrhovat džíny.

Po osmi letech trvajícího nepřátelství se Victoria Beckhamová a Naomi Camplellová usmířily a své nově nabyté příměří se rozhodly stvrdit novou řadou značkových džín, které společně uvedou na světový trh pod hlavičkou Victoriny módní značky dVb.

Jedná se o speciální pár úzkých džín, který je navržen tak, aby opticky prodlužoval nohy. Kalhoty se budou prodávat za rovných 500 dolarů. Naomi se o modelu, který navrhla sama Victoria, vyjádřila, že jsou to nejpovedenější džíny za posledních několik let.

"Miluji jejich střih. Dokonale padnou a prodlužují siluetu. Victoria je vážně talent," pochválila svou novou kamarádku modelka. Beckhamová trdí, že již mají zakázky na několik tisíc párů džínsů z řady renomovaných butiků.

Foto: profimedia.cz
Autor: ČTK , - lu -

Další čtení

Ostravské zoo se daří odchovávat mláďata kriticky ohrožených gekonů modrých

Relax
21. 11. 2025

Modrobílá ikona Nivea slaví 100 let

Relax
19. 11. 2025

Peugeot 5008 Hybrid: Velké SUV, které spojuje výkon, úsporu a ekonomickou logiku

Relax
19. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV