Britská popová zpěvačka Victoria Beckhamová se stane novou tváří značky Emporio Armani. Manželka fotbalové ikony Davida Beckhama a členka někdejší slavné dívčí skupiny Spice Girls bude účinkovat v reklamní kampani na novou kolekci spodního prádla jaro/léto 2009.
Uvedl to na svých internetových stránkách prestižní módní časopis Vogue.
"Kdo jiný by mohl lépe zahájit naši novou globální kampaň na spodní prádlo Emporio Armani? Victoria je módní ikona, dynamická dáma, jejíž vliv a uznání významně přispěje k propagaci dámského prádla naší značky," komentoval George Armani podepsání nové smlouvy s Beckhamovou.
Mužské spodní prádlo u stejné značky propaguje manžel Beckhamové David. Hráč Los Angeles Galaxy a bývalý kapitán anglické reprezentace podepsal loni na podzim s Armanim tříletou smlouvu na 20 milionů liber (758 milionů korun) za účinkování v reklamní kampani na novou kolekci.
Victoria Beckhamová se už stala modelkou magazínu Vogue. Objevila se na na titulní stránce dubnového vydání jeho britské mutace, kde byla vyfotografována s diamanty, které dostala od svého manžela.
Foto: ČTK