Jiří Macháček zahájil válku proti bulváru

Relax
13. 11. 2014 16:00
Jiří se rozhodl pro bojkot.
Jiří se rozhodl pro bojkot.

Producenti filmu Pohádkář to s Jiřím Macháčkem (48) nemají jednoduché. O co lepší byly jeho výkony na plátně, o to horší je totiž nyní při propagaci.

Macháček všeobecně nesnáší poskytování rozhovorů. Pokud jde o bulvár, s ním se absolutně odmítá bavit. Už na tiskovku k novému filmu Pohádkář se dostala pouze vybraná média a i ta herec nakonec třídil.

Podobné to bylo na premiéře. Přestože jeho hvězdní kolegové byli vstřícní, Jiří naopak. Vyhlásil soukromou válku bulvárním plátkům. Možná, že se na ně zlobí za to, že ho už několikrát usvědčily z nevěry. Kdo ví.

Nyní na to ovšem doplácejí nejen producenti, ale třeba taky zpěvák Ondřej Ruml (33). Ten si Jiřího přizval ke spolupráci na nové desce, album vyšlo a jediná forma reklamy, kterou frontman kapely Mig 21 svolil udělat, bylo to, že přišel na křest. Víc se o věc nezajímá.

Autor: - zuz -Foto: Herminapress

Další čtení

Soutěž o vstupenky do Zoo Praha

Relax
24. 11. 2025

Zubra, lemura nebo žábu? Zoo Praha nabízí k adopci nečekané druhy

Relax
22. 11. 2025

Ostravské zoo se daří odchovávat mláďata kriticky ohrožených gekonů modrých

Relax
21. 11. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOV