Machová postoupila mezi nejlepší v Miss Bikiny

Relax
21. 10. 2010 10:21
Veronika Machová.
Veronika Machová.

Česká Miss World 2010 Veronika Machová se v soutěži Miss Bikiny, jež je součástí Miss World, rozhodně neztratila. Podařilo se jí probojovat mezi nejlepších dvacet.

"Semifinále se konalo přímo na pláži. Na natáčení a focení jsme dostaly červené plavky různých střihů a představily jsme se porotě. Byla jsem nadšená, když ředitelka soutěže Julia Morleyová pak přečetla mezi postupujícími i Českou republiku. Být v první dvacítce ze 120 dívek, to je velmi dobré," řekla Veronika Machová.

Soutěž Miss Bikiny vyhrála reprezentantka Portorika. Již za necelých deset dní čeká Veroniku finálový večer Miss World 2010. Během něj se 30. října rozhodne, která z uchazeček bude korunována jako nová světová královna krásy.

Autor: - lu -Foto: Lucie Pařízková, archiv

Další čtení

výstava Za hradbami středověku, Městské muzeum Žamberk

Středověk ožije v Žamberku: Muzeum chystá výstavu pro celou rodinu

Relax
5. 6. 2026
ilustrační obrázek

Desátý Veletrh vědy: fyzika, energie a studentské formule pod jednou střechou

Relax
4. 6. 2026
ilustrační obrázek

Druhý pokus vyšel: pražská zoo se raduje z mláďat psů ušatých

Relax
3. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ