Oldřich Vlach se znovu objeví na stříbrném plátně

Relax
4. 11. 2016 17:00
Oldřich působí jako morous, ale není to pravda.
Oldřich působí jako morous, ale není to pravda.

Národem milovaný herec Oldřich Vlach (75) byl obsazen do jedné ze zásadních rolí v nové české romantické komedii Pohádky pro Emu.

Ačkoli je Vlach pán v letech, pořád se cítí dobře a baví ho chodit do společnosti. Dokázal to na slavnostní premiéře v kině Cinestar Anděl, kam přišel v doprovodu manželky. Oldřich rozdával úsměvy, vítal se s kamarády, ochotně se fotografoval a bylo vidět, že je ve svém živlu.

"Byla to moc krásná práce a bylo mi skutečně potěšením v tomto filmu hrát," řekl SEDMIČCE herec, jenž se zúčastnil i samotné projekce filmu a užil si to spolu s diváky. Smál se, tleskal, bavil se.

Pohádky pro Emu sice totiž zní jako film určený pro děti, ale opak je pravdou. Je to velmi vtipná komedie, plná chytrého humoru i dojemných situací. Nenechte si Pohádky pro Emu ujít, vřele doporučujeme!

Autor: - zuz -Foto: Herminapress

Další čtení

Jaro na kole bez stresu: vybavení, které vám usnadní každou vyjížďku

Relax
15. 4. 2026
ilustrační obrázek

Hrádek nad Nisou dostaví další úsek cyklostezky k jezeru Kristýna

Relax
14. 4. 2026

Nové World of Tanks: HEAT se otevře prvním hráčům. Beta startuje za týden

Relax
Aktualizováno: 10. 4. 2026 14:42

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ