Před krematoriem je záchranka, Rychtáře s rodinou do Strašnic doprovodila policie

Relax
12. 5. 2014 14:30
Před strašnickým krematoriem je připraven i vůz záchranné služby.
Před strašnickým krematoriem je připraven i vůz záchranné služby.

Vypadá to, že na pohřeb Ivety Bartošové svolal Josef Rychtář víc příbuzných, než kolik jich pozval na svatbu. Společný odjezd z Uhříněvsi byl hodně dramatický - Rychtář se snažil skrýt před zraky novinářů, nasedl do přistaveného vozu a i s policejním doprovodem odjel.

Pikantní na velkolepém odjezdu bylo, že přítomným novinářům zatarasil cestu za Rychtářem neznámý muž se svým BMW. Tvrdil, že mu došel beznzin, a dokonce vytáhl připravený kanystr. Pokud by mu ale skutečně došel benzin, jak tvrdil, spíš než po kanystru by sáhl po čísle na nejbližší autoservis. 

Rychtář se svými nejbližšími zamířil do krematoria. Ve Strašnicích navíc už teď čeká vůz záchranné služby - ten si sem objednal Zdeněk Zahradník, majitel firmy V.I.P. Service, pro případ, že by se někomu udělalo nevolno.

Ivetu Bartošovou si můžete připomenout v pořadu Vánoce s Ivetou 2013, který odvysílá TV Barrandov dnes ve 20.10.

Další čtení

Jak vybrat venkovní dlažbu, která vydrží roky a dodá prostoru styl

Relax
3. 11. 2025
ilustrační foto

Šálek za 21 tisíc korun. Dubaj má nejdražší kávu na světě

Relax
1. 11. 2025

Vánoční dárky, které se dají vyrobit: 5 nápadů, které potěší

Relax
31. 10. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ