Rychtář je služebník zla, tvrdí Zdeněk Macura

Relax
12. 5. 2014 15:45
Květinu Ivetě nakonec nechal u stromu v areálu krematoria.
Květinu Ivetě nakonec nechal u stromu v areálu krematoria.

Pohřeb Ivety Bartošové z povzdálí pozoroval i Zdeněk Macura. Ten nechal doma kulmu, vzal si na sebe oblek a poslední rozloučení s Ivetou sledoval z bezpečí, o pár ulic dál.

"Já jsem tam cítil takovou hodně negativní atmosféru, takže vyčkávám jinu příležitost, až tam třeba dotyčný pán už nebude. Považuju ho za služebníka zla," oznámil bez skrupulí reportérce TV Barrandov Tereze Jemelíkové.

Ta se ho zeptala, kam položí bílou květinu, kterou přinesl. Dovnitř totiž mohl jen ten, kdo byl na seznamu. "Tak možná tam bude nějaké místo, třeba tam budou nějací fanoušci něco dávat," prohlásil Zdeněk Macura.

Více se dozvíte v Našich zprávách, které začínají v 18.30 na TV Barrandov.

Ivetu Bartošovou si můžete připomenout v pořadu Vánoce s Ivetou 2013, který odvysílá TV Barrandov dnes ve 20.10.

Autor: - ren -, - pis -Foto: David Kundrát, Martin Hykl, Karen Mchitarjan

Další čtení

ilustrační obrázek

Ráj pro skejťáky i bikery: V Milovicích otevřou gigantický skatepark

Relax
10. 7. 2026
ilustrační obrázek

Vzácný odchov v Brně: Zoo chrání mláďata sovice sněžní před letními teplotami ledovými obklady

Relax
10. 7. 2026
ilustrační obrázek

Safari park Dvůr Králové rozšířil expozici o mamby zelené. Návštěvníci uvidí tři druhy mamb najednou

Relax
8. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ